Skocz do zawartości
Enia

Co to za gatunek kraba.

Rekomendowane odpowiedzi

Co noc coś przestawiało mi "dekoracje "w akwarium,ale niczego nie niszczyło,ani zoa ani nawet apitasji. Wczoraj przytwierdziłam do skał szczepki- capnelle i xenie. Rano wszystko znikło, zostało wciągnięte do jam i poobgryzane.Gdy oswieciłam lampę przez parę sekund widziałam chyba sprawcę tego wandalizmu. Był to biało czerwony krab wielkości 2 cm.Co to za gatunek?Dziś robię w nocy na niego polowanie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny!Tylko co z nim mam teraz zrobić. Tak jak mi wczoraj doradził MR_CUBE tą biedną ogryzioną capnelle dałam na wabia pod szklankę i tak mi się udało go złapać.,ale nie byłam w stanie go wysłać do nieba dla krabów.Teraz siedzi w więzieniu.Obcięłam dno plastikowej butelki, porobiłam w bokach dziurki i tym okryłam kraba w akwarium i przyczasnęlam butelkę skałą.Zastanawiam się, czy go nie wrzucić do mojego dużego akwarium w którym się moczy od wtorku skała kupiona z likwidacji baniaka.Cyrkulacja tam jest, grzłka też,tylko parametry są pewnie nieciekawie.Doradźcie,czy duże akwarium też zdemoluje,czy będzie pomocny i co to za gatunek?

Piękny!Tylko co z nim mam teraz zrobić. Tak jak mi wczoraj doradził MR_CUBE tą biedną ogryzioną capnelle dałam na wabia pod szklankę i tak mi się udało go złapać.,ale nie byłam w stanie go wysłać do nieba dla krabów.Teraz siedzi w więzieniu.Obcięłam dno plastikowej butelki, porobiłam w bokach dziurki i tym okryłam kraba w akwarium i przyczasnęlam butelkę skałą.Zastanawiam się, czy go nie wrzucić do mojego dużego akwarium w którym się moczy od wtorku skała kupiona z likwidacji baniaka.Cyrkulacja tam jest, grzłka też,tylko parametry są pewnie nieciekawie.Doradźcie,czy duże akwarium też zdemoluje,czy będzie pomocny i co to za gatunek?

Piękny!Tylko co z nim mam teraz zrobić. Tak jak mi wczoraj doradził MR_CUBE tą biedną ogryzioną capnelle dałam na wabia pod szklankę i tak mi się udało go złapać.,ale nie byłam w stanie go wysłać do nieba dla krabów.Teraz siedzi w więzieniu.Obcięłam dno plastikowej butelki, porobiłam w bokach dziurki i tym okryłam kraba w akwarium i przyczasnęlam butelkę skałą.Zastanawiam się, czy go nie wrzucić do mojego dużego akwarium w którym się moczy od wtorku skała kupiona z likwidacji baniaka.Cyrkulacja tam jest, grzłka też,tylko parametry są pewnie nieciekawie.Doradźcie,czy duże akwarium też zdemoluje,czy będzie pomocny i co to za gatunek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj mu po prostu cos do zarcia :)

jak nie bedzie glodowal to nie bedzie wcinal niesmacznych korali :)

jak w zbiorniku sa jakies ryby to takie kraby zjadaja resztki z ich karmienia i nie zabieraja sie ża obsade.

zjadanie korali to juz glodowa desperacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje mu dużo do żarcia.Poprzednich korali nie ruszał.Uparł się na te nowe szczepki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×