Skocz do zawartości
smithpl

Piekne działające zbiorniki na Zeo

Rekomendowane odpowiedzi

@smithpl, ten co zamieściłeś wcześniej też mnie inspiruje, ładnie to wszystko wygląda.

Zbiornik Alexandra był fajny i śmigał od 2010 roku, aż go rozebrał miesiąc temu. Wrzucam go tutaj bo do niedawna był działający, a jest wart uwagi.

U niego poza kolorami był też wzrost, więc można mieć jedno i drugie pod Zeo jesli się wie o co kaman :)

DSC01274.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A bo wstawilem i niebyl zeovitowy i usunalem ;)

Kurcze ale ladna kompozycja skaly w akwa!

Zauwazylem ze wiekszosc ladnych akwarii w ogole ma wywalone na ledy a jak ma juz ledy to nie bawia sie z wschody/zachody, sciemniania, wykres temperatur z bali :-) :-) a akwaria na wypasie :-)

Ja osobiscie juz tez zrezygnowalem z wiekszosci opcji jakie daje sterowanie ledami. Wlacz/wylacz jest optymalne :-)

Mialem te ledy przez 9 miesiecy ecoxotic cannon 50w, on ma troche wiekszy baniak Od mojego wiec dalem o jedna lampe mniej, w sumie mialem 4 sztuki, na poczatku wydawalo mi sie ze sa nawet nie zle ale jednak czas pokazal ze sie mylilem...

post-1672-13587501768732_thumb.jpg

post-1672-13587504288314_thumb.jpg

Korale zaczely tracic kolory I nawet zeovit nie pomagal, az w koncu zaczely brazowiec I padac...

Szczerze mowiac to chcialbym zobaczyc aktualne zdjecia tego baniaka, sa 2 opcje albo ma to swiatlo dalej ale korale zmarnialy albo korale sa nadal piekne ale pod innym swiatlem ;)

Ja zmienilem na SR260 nie wiele udalo sie uratowac ale dla przykladu montiporom ktore leza na piachu wystarczylo 2 tygodnie zeby ze stanu "ledwie zywych" w pelni sie wybarwily na nowo, co mnie cieszy bo wszystko powoli wraca do normy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×