Skocz do zawartości
thcskiba

Tlumik do Delteca

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie T 50D tlumik zasysanego powietrza do Delteca dedykowane glownie dla modeli APH 525 AP 600 APF 600

Beda pasowac tez do wiekszosci odpieniaczy posiadajacych rure wylotowa o srednicy 32mm i zasysaniu powietrza do 500l/h

Jego wewnętrzna konstrukcja eliminuje i tłumi hałasy związane z zasysaniem powietrza przez pompę odpieniacza o 80 - 90 %

Tłumik w żaden sposób nie ogranicza ilośći zasysanego powietrza przez pompę

Nie wymaga czyszczenia oraz wymiany wkladu tłumiącego

Tlumik zakladany na rure wylotowa odpieniacza

448_thumb.attach

449_thumb.attach

450_thumb.attach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale dolny kawałek rurk z plexi zrób mniejszy o połowe, bo inaczej ciężko wstawić w standardowe otory w APFie do trzymaia wężyka, poza tym tłumiki super. Naprwdę Super wyciszają.

Wysłałeś już partie do mnie?

Pozdrawiam

łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam tłumika od Rafała już naprawdę sporo czasu i stwierdzam, że jest to super produkt. Ostatnio czyściłem odpieniek i nie założyłem odrazu tłumika to po jakichś 5 minutach żona spytała "co dzisiaj akwarium tak hałasuje?" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukaszu partia do ciebie wyjdzie najprawdopodobniej w poniedzialek czekam za rurkami z plexi ale chyba sie skonczy na rurkach z pvc chodzi tu o rurki 8mm te na ktore nasadzasz wezyk

Polska to dziwny kraj najwiekszy dystrybutor rur z plexi firma Tuplex wycofuje sie z calego asortymentu rur z plexi do 100mm :) wszystko mniejsze niz 100mm bedzie traktowane jako zamowienie specjalne !! i minimalne zamowienie jaki chciano zrealizowac to 50 szt rurki 8mm dlugosc 2000mm :)

W firmie Akces-plexi czas oczekiwania 2 miesiace !!!!

Co do podlaczenia jak tylko bedziesz je mial daj znac jak i co to najwyzej bardziej odsadze mocowanie rury od tlumika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×