Skocz do zawartości
Grzeniu88

wiercenie otworu w szkle

Rekomendowane odpowiedzi

gdzieś tu mieliśmy link z youtube jak pan wierci otwór w szkle? bo oglądałem ale nie moge znaleźć... help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto się w to bawić ja wycinałem otwory po 20 zł za sztukę u sklarza pewnie wszystkie potrzebne żeczy będą kosztować kilka razy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie :thumbsup: Ja co prawda biorę 30zl za otwór ale i tak wyjdzie Ci taniej niż kupno narzędzia któego pewnie tylko raz użyjesz - o ile za pierwszym razem Ci wyjdzie :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poćwicz na szybce jakiejś i spokojnie dasz radę. Szablonik ze sklejki będzie nieodzowny do rozpoczęcia wiercenia - będzie równo. Później obkleisz plasteliną naokoło, wlejesz wody i jedziesz-delikatnie dociskając. Cierpliwym być musisz i po 5min masz piękny otwór. Na samym końcu nie dociskaj, bo poszczerbiony otwór od wewnątrz Ci wyjdzie.

Banalne.

Mnie podpowiedział kolega Lubusik-któremu pięknie dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie, takie samo mi @lubusik polecił i sam polecam. Przy końcu tylko nie dociskaj i piękne otwory mieć będziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dojechało ostrze heh 12 godzin z gór do bydgoszczy, rekord:)

ale tu wilkie zdziwienie nie bede wiercił otworu większego, róznica jest tylko 2,5mm od zewnątrz a tu jest duże ryzyko ze jak uruchomie wiertło to poCHARATAM skło poprostu odpryski będą, bo kto tnie krawędzie. bede szlifował i nic wiecej ale najpierw niech dojadą śrubunki może wymyśle coś lepszego, szkla wole nie dotykać otwornicą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×