Skocz do zawartości
luft

Odnośnie wyglądu AquaReef

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

Pewnie wielu kojarzy mnie z Nano-Reef

Założyłem sobie już z rok temu konto na Aqua-Reef

ale powiem Wam, że co wchodzę to jakoś wizualnie nie mogę się tutaj odnaleźć

Mieliście/macie podobne odczucia, czy tylko ja "taki dziwny"?

Pozdrawiam

luft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasnosc... jasnosc widze... jasnosc i przejrzystosc na kolana powala... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

Pewnie wielu kojarzy mnie z Nano-Reef

Założyłem sobie już z rok temu konto na Aqua-Reef

ale powiem Wam, że co wchodzę to jakoś wizualnie nie mogę się tutaj odnaleźć

Mieliście/macie podobne odczucia, czy tylko ja "taki dziwny"?

Pozdrawiam

luft

hahaha no tak mniej jest wątków "sprzedam"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławciu bez złośliwości od rana proszę, dziś mamy taki piękny dzień :thumbsup:

PozdrT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mysle, ze to kwestia przyzwyczajenia

z uwag to:

otwierając forum widze na dzien dobry galerie zdjęć. Niby fajnie bo stawia sie na promocje jednostki, jednym slowem kazdego. A z drugiej strony musze rolką przewinąć się w dół strony by dojsc do działów forum. Wygląd forum bardzo nowoczesny, estetyczny, a z drugiej strony dużo mniej rzeczy na raz miesci sie na monitorze i ... trzeba wiecej przewijać by dojść do celu. Ciekawe dla mnie jest to, że mozna oceniac każdy topic z osobna. Mysle, że to b dobry pomysl. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na + podoba mi sie ta prasówka po prawej czyli najnowszy temat i najnowszy post :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem to forum jest zdecydowanie bardziej przyjazne wizualnie niż NR.... ja zacząłem od tego forum rozmowy z innymi morszczakami... z tego właśnie względu, że wydawało mi się bardziej przyjazne graficznie i bardziej intuicyjne... potem też okazało się, że ludzie no i przede wszystkim MODERATORZY są bardziej przystępni:) więc myślę, że kwestia przyzwyczajenia! Mam też wielką nadzieję, iż forum pozostanie w obecnej formie graficznej na długie lata....:):)

Edytowane przez Bart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie Nano-Reef powinno od aqua-reef uczyć się jak powinno wyglądać i działać (chodzi mi o szybkość) forum. Tym bardziej, że NR chyba jest sponsorowane przez jakąś firmę z branży. Ale czytam i piszę na obu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc

Pewnie wielu kojarzy mnie z Nano-Reef

Założyłem sobie już z rok temu konto na Aqua-Reef

ale powiem Wam, że co wchodzę to jakoś wizualnie nie mogę się tutaj odnaleźć

Mieliście/macie podobne odczucia, czy tylko ja "taki dziwny"?

Pozdrawiam

luft

Też takie mam odczucia choć dawno jestem zarejstrowany,ale pewnie dlatego,że rzadko tu zaglądam bo ruch tu jest mały.Rano szukałem swojej poczty i nie znalazłem,hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też takie mam odczucia choć dawno jestem zarejstrowany,ale pewnie dlatego,że rzadko tu zaglądam bo ruch tu jest mały.Rano szukałem swojej poczty i nie znalazłem,hehe.

Jedni wolą ruch drudzy wolą kameralny klimacik;P ale z drugiej strony... obserwuję tendencję trochę nieśmiałą, ktoś może się ze mną nie zgodzić, że coraz więcej użytkowników NR się u nas zaczyna pokazywać, odzywać... część to pieniacze (bluzgający jak u nas beznadziejnie i o tych nie ma co więcej pisać) ale również część to użytkownicy trochę zrażeni NR, którzy ponad liczbę użytkowników cenią sobie DEMOKRACJĘ:D część to też wykolejeńcy wywaleni z NR... no cóż Australia też była kiedyś krajem złożonym z takich życiowych wykolejeńców żeby nie powiedzieć dosłowniej przestępców... a dziś jest krajem w którym wielu marzy tworzyć swoją przyszłość:) hehe...;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem i tu i tam i czerpię z obu forów, a utarczki i pyskówki to czytam czasem jako dział śmiechu warte, przypuszczam że większość panów bardzo dobrze się zna prywatnie i w przeszłości jeden drugiemu bardzo pomógł w naszym hobby. :good2:

Z racji tego że jestem jednym z tych nieudaczników i oszustów którzy opuścili UKOCHANY KRAJ :yucky: i wyjechali na zmywak do kapitalistów :ermm: inaczej postrzegam te wszystkie nie smaczne i żenujące czasami pyskówki i tylko dziękuję najwyższemu że nasz język ojczysty nie jest powszechnie w użytku bo było by mi bardzo i to bardzo wstyd przed moimi kumplami którzy potrafili by przeczytać NASZE fora i potem zadawali by mi pytania <co poeta miał na myśli w danym temacie do powiedzenia> i jak to im wytłumaczyć że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Na miły bóg fora na całym świecie TO SĄ FORA DYSKUSYJNE każdy ma prawo wypowiedzi oby tylko nie obrażał godności innej osoby i nie naruszał jego prywatności. B)

Z tego co czytam obydwa fora mają coś do zaoferowania i powinny się dogadać , i nie ważne czy w baniaku świecę kagankiem czy świecę świeczką wiadomo o co chodzi ,po za wami panowie patrzą na Was ludzie którzy mają gdzieś Wasze interesy. Kiedyś wybiorą trzecią opcję i będzie pewnie dobra i Wy na tym najwięcej stracicie i oba według mnie BARDZO DOBRE FORA odejdą w zapomnienie. :yucky:

Tyle w temacie już więcej do barku nie zaglądam będzie pewnie ban na obu. :sad:

Ps. Ten sam post wstawiam w sąsiednim forum.

Edit. byk w kaganku staram się pisać bez <bykuf> po za pierwszym postem to była połwa nocy i na Baaaaaniiiii :teehee:

Edytowane przez strugas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strugas bardzo ladnie to napisales.Masz czesciowa racje.I przesto ze jest na tym forum inne podejscie poprzez Medatorow mozna tu bardziej spokojnie spedzac czas na klawiaturze.

Ale.Wielu z nas Stara sie nie za czynac jakies konfrontacje.I niestety sa tu osoby ktore maja na zadanie zeby za cicho to nie bylo(zadymy).Wiele razy Sami zaczynaja, koksu do pieca

do daja.Klamstwa ,podszywanie sie pod znajomych imiona,zakladamie wielu innych kat.Jest to poprostu Ruski Cyrk.I po co to wszystko?.Kazdy frajer moze byc na www wielkim I najwaznieszym.A jak na ulice wyjdzie to dopiero szybkie obudzenie co jest zeczywistoscia.Moze poczytaj jakie klamstwa dziady pisza o mojej osobie:

"Szczerze mówiąc, miałem na myśli niejakiego SteveK - facet wrzuca jakieś śmieszne fimiki do wątków bez większego sensu, (trolling) po polsku pisze jak obłąkany, po ang. niewiele lepiej (gdzieś go znalazłem na jakimś amerykańskim forum , wypowiada się w tematach o LEDach......"

Do czego zmiezam.Kazdy kij ma dwa konce,kazda moneta ma dwie strony.

I przez bibulke wszystko ladnie wyglada ale tylko do krotkiego czasu.

Sk

Ps Sorki do Medatorow za podanie czesci tego Email.

Nazwisk nie ma to mam nadzieje ze bedzie Ok.

Do autora tych klamstw o mnie czas na Prozac Przyjacielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga . Zróbcie coś z tymi zdjęciami na stronie głównej . Każde zdjęcie innego rozmiaru , wszystko się rozjeżdża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też takie mam odczucia choć dawno jestem zarejstrowany,ale pewnie dlatego,że rzadko tu zaglądam bo ruch tu jest mały.Rano szukałem swojej poczty i nie znalazłem,hehe.

W prawym górnym rogu masz pocztę właśnie otrzymałeś jedną wiadomość :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×