Skocz do zawartości
Mariusz

Wybieramy logo dla Aqua-Reef

Wybor nowego logo  

97 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktore logo wybierasz



Rekomendowane odpowiedzi

widze że tylko ja na 1 zagłosowałem.

nie da się zrobić tak by przy wejściu na strone logo było wybierane losowo z pośród tych 7 ? wtedy nie trzeba by było wybierać :)

Edytowane przez Natan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro jeszcze nic nie przesądzone to ja dalej będę przekonywał, że nr 6 nie do końca pasuje na top strony :)

jeśli logo (czy tam napis) jako tako przypadło Wam do gustu to można (i tu powtórzę pytanie do adminów) dawać rotacyjnie - albo po odświeżeniu albo na rożnych podstronach różne banerki - zawsze w tym samym stylu - wtedy możemy dać rożne fotki co by zadowolić każdego - ale napis zawsze taki sam w tym samym miejscu - jedynie claim dopasowany w kolorze zdjęcia..

3.jpg

fotki są przypadkowe - tylko pokazuje styl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było - wg mnie odstaje stylem od pozostałych - jeszcze raz powtórzę, piękne akwarium - ale taka ilość szczegółów chyba nie do końca się sprawdziła

dla wszystkich wielbicieli tego akwarium - obiecuję w razie rotacji banerków dać kilka fotek zbliżeń z tego akwarium :)

bo co jak co ale z fotek Tomajka na pewno wyszedł by niezły set banerów :)

3a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 piękna. Dla mnie też to tomajkowe akwarium nie pasuje na top strony. Za duża pstrokacizna. Pomysł z rotacją banerów super. :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z rotacją banerów super. :good2:

Też jestem za!good2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z Krisem_77 na tym jednym banerze jest za dużo szczegółów a te zaprezentowane przez Ciebie są za***iste - proste i na temat. lubię taki 'minimalizm' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to po co ten ranking ?

po to ta ankieta jest żeby wybrać jakie logo będzie się podobało wiekszości najbardziej

nr 6 wygrywa i przy tym zostańmy tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostałem poproszony, żeby coś przygotować to przygotowałem - Mariusz zaproponował ankietę bo też chciał poznać Wasze opinie :)

to nie wybory prezydenckie - wyluzuj :) możemy przecież podyskutować - skoro już przygotowałem to i tłumacze, sugeruje co by było moim zdaniem najlepsze ...

co do Twojego głosu to niczego innego się nie spodziewałem - jeszcze raz powtórze to logo forum nie prywatne uwielbienia :) tak rozumiem, ze Tomajk Ci pomógł jako jedyny - rozumiem, że inni eksperci zawiedli i zgadzam się akwarium Tomajka jest super i on pewnie też choć go nie znam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchaj chłopak,sam wyluzuj,nie lubię dziecinady,jest czarno na białym jakie powinno być logo

a co do uwielbień,to że Tomek mi pomógł nie ma nic wspólnego z wyborem logo,poprostu większości się podoba

więc przestań piep...yć za przeproszeniem o uwielbieniach bo przeginasz kolego

ps.i kto tu kogo zaczepia,żeby nie było

i pomyśl na przyszłość kris77 zanim cos napiszesz

Edytowane przez juwewaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o.O Póki co to te banerki są własnością Krisa i skoro to JEGO PRACA, to chyba może cokolwiek zasugerować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że może sugerować ale niech nie wykracza za bardzo poza te banerki z głupimi tekstami

Edytowane przez juwewaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj jeśli Cię uraziłem to przepraszam - po prostu w większości Twoich wątków temat Tomajka się pojawia - stąd moje spostrzeżenie

to wracamy do banerów - może by tak pisać uzasadnienie wyboru - łatwiej byłby zrozumieć intencje (być może źle odebrane przeze mnie)

ja głosuje np na 3 bo pasuje do strony graficznie i merytorycznie - nie bije po gałach - nie zawiera zbyt dużej ilości szczegółów ale mocnym macro spełnia swoje zadanie i jeśli dałoby się zrobić rotację zawarlibyśmy tam wszystko co się mieści pod pojęciem akwarystyka morska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris, to zróbmy ankietę raz jeszcze i wywalmy "złe" banery. Zobacz że ludzie głosowali na 6 bo mieli taki wybór, wątpię czy oni wszyscy ( w tym ja) aż tak lubią Tomka.

Edytowane przez skoczekpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo Tomajk w większości moich postów odpowiadał rzeczowo a nie jak inni[nie wiem,masz coś z wodą itd itp] ale mniejsza

co do logo to podoba mi się 6 ponieważ, nie to że bije po gałach tylko jest kolorowo, po prostu,i ktokolwiek wpisze w goglach aqua-reef to zaciekawi go ta kolorystyka bardziej niż jeden blado jałowy koral ,ale wiem takie makro deep water są teraz na topie nie?

moje zdanie jednak jest przy 6

Edytowane przez juwewaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowa ankieta raczej odpada - bo wtedy to dopiero posypały by się gromy :)

dla mnie matematyka jest prosta - jeśli przeszła by opcja rotatora wg stylu co zaproponowałem ostatnio - to jeśli zsumujemy liczbę głosów oddanych na te poszczególne banerki to wygrywamy z 6-stką :))))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tyle co znam IP Board-a to opcja rotowania jest wykonalna (ale to tak na 99%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomysł Krisa najbardziej mi odpowiada :) niech się zmieniają po odświeżeniu strony i będzie git :good2:

PozdrT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ze mogę zrobić logo w rotacji. Przyznam ze mi się tez ten pomysł podoba ale ze wszystkim trzeba poczekać na Tomka mam nadzieje ze będzie dzisiaj wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×