Skocz do zawartości
Amnor

[250] Oceanarium by Amnor

Rekomendowane odpowiedzi

ten błazen co tam się kręci wokół 1 min filmu... to słyszałem, że niezły skur*** potrafi być;)

akwa zaje***fajne;)

Edytowane przez Bart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazje być u Amnora i podziwiać akwa na żywo.smile.gif Co tu dużo pisać, pierwsza liga po prostu.good2.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak widać na filmie same diody nie wytrzymały próby czasu, mógł byś opisać jak teraz wygląda oświetlenie?

Temp barwowa i marka świetlówek itp...

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slawomirdyl

W końcu! Bo już myślałem że się nie doczekam :)

Bart

Też tak słyszałem, ale u mnie zachowuje się wzorowo. Czasem pogoni Doktorka, ale to raczej dla zabawy. Samiec Pseudanthias już bardziej rozrabia niż on.

Piotr34

Chyba powoli można myśleć o jakichś poprawinach. ;)

Głosiu

Mój egzemplarz Black Pythona to totalna pomyłka. Przed dołożeniem świetlówek i odsłonięciem okna korale w baniaku rzadko kiedy wytrzymywały dłużej niż miesiąc. Dołożyłem 2 świetlówki 24W - obecnie ATI aktynika (wcześniej były Aquablue spezial) i przymierzam się do wymiany lampy głównej. Też będzie LED, ale DIY na diodach Cree, 160W. Black Python zostanie rozbebeszony w celu uratowania tego co się nadaje do wykorzystania, czyli w zasadzie tylko obudowy, żeby nie wyszło że cała lampa za 2,5 tys. trafi na śmietnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuć jakieś foto aktualne zbiornika, przez twoje akwa wzięło mnie na morskie akwaria!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×