Skocz do zawartości
Gość

Długość życia ryb

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witajcie,nurtuje mnie ostatnio dość nietypowa sprawa,a mianowicie  długości życia rybek w naszych akwariach.Jakie macie doświadczenia ?Jakie są wasze ,,rekordy,,.Co ma wpływ na długowieczność naszych podopiecznych?

Wiem,wiem dziś praktycznie nie ma problemu z dostępem życia w sklepach i możemy przebierać w ofertach  bez liku i kupować co chwilę co chcemy i gdzie chcemy i co nóż wymyślamy inne zestawienia żeby mieć coś innego niż inni :) a potem ......zonk i do toalety z trupkiem , tak jakoś łatwo nam to  przychodzi, żegnanie jednej rybki i kupowanie następnej ......w końcu nas stać :) ale czy o to chodzi? Wydaje mi się że nie.

Jak to u Was jest ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z najstarszych: para nemo - są ze mną 15- ty rok, garbik hemicyanea - ok. 10 lat, został sam z czterech , helmon - jest u mnie piąty rok. To z najstarszych. 

Bym zapomniał , co prawda nie ryby tylko krewecie ambionensis 4 szt.  padły tego lata po czterech latach w moim zbiorniku, natomiast kupiona razem z nimi

debelius ma się w dalszym ciągu dobrze:banana:. Nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt iż te gatunki przeżywają ponoć w akwa do dwóch lat ( tak gdzieś

kiedyś przeczytałem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, cichy napisał:

Z najstarszych: para nemo - są ze mną 15- ty rok, garbik hemicyanea - ok. 10 lat, został sam z czterech , helmon - jest u mnie piąty rok. To z najstarszych. 

Super, miałem okazję widzieć na żywo, są w doskonałej kondycji 

?wg Ciebie jaki jest złoty środek na tak długie życie w zdrowiu naszych pupili? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? nie ma złotego środka - po prostu los tak chciał  a do nas należy robić wszystko aby mu pomóc:yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×