Skocz do zawarto┼Ťci
Damian

Doj┼╝ewanie pierwszego akwarium morskiego

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pierwsze akwarium morskie.

Tak dla czepialskich ­čśë­čśë lampa b─Ödzie podwieszona­čśü­čśü

20190127_152213.jpg

20190128_192818.jpg

20190128_164345.jpg

20190128_165316.jpg

Udost─Öpnij t─Ö odpowied┼║

Odno┼Ťnik do odpowiedzi
Udost─Öpnij na innych stronach

Nie za du┼╝a ta lampa do tego akwarium , mo┼╝e trzeba by┼éo jakie┼Ť ledy zmontowa─ç , przyklej jakie┼Ť t┼éo do tego akwarium co by te kable zas┼éoni┼éo b─Ödzie zdecydowanie lepiej wygl─ůda─ç :wink: no i napisz co┼Ť wi─Öcej o tym szkie┼éku bo tak to nie wiele informacji z foto mo┼╝na si─Ö dowiedzie─ç

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Ledy s─ů zam─ůtowane w obudowie zamiast ┼Ťwietl├│wki, lampa ma 4 ┼Ťwietl├│wki i 2x led a je┼Ťli chodzi o dok┼éadniejsze dane ┬áodno┼Ťnie o┼Ťwietlenia┬áto jutro podam poniewa┼╝ syn teraz zasno┼é i niechce tego przegl─ůda─ç┬á┬ábo si─Ö zaraz obudzi ­čśÇ­čśÇ odpieniacz jest kaskadowy bubble Magnus QQ1 oraz filtr kaskadowy. ┼╗ywa ska┼éa od E-ZOA I DO tego ┼╝ywy piach morski , to tak w skr├│cie.┬á

Dzień drugi i powoli zaczynam dostrzegać rurkowce i  znalazłem 1 asterine, narazie woda się wyklarowała.

Pozosta┼éo czeka─ç dalej­čśÇ­čśÇ

A co do t┼éa to o tym pomy┼Ťle jak ju┼╝ wszystko b─Ödzie funkcjonowa┼éo i woda d┼éu┼╝ej.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi jak skutecznie obni┼╝y─ç temperatur─Ö w akwarium ca┼éy czas utrzymuje mi si─Ö na poziomie 26┬░C z ma┼éym hakiem w nocy spad┼éa do 24.9┬░C A w dzie┼ä z powrotem 26. lampa jest na wysoko┼Ťci 13cm od tafli wody.

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Zkr─Ö─ç kaloryfer┬á­čĄú┬á. Jak t─Öperatura wzrasta tylko do 26 stopni , to nic si─Ö nie stanie . Nawet je┼Ťli za┼éo┼╝ysz ch┼éodzenie ( lod├│wka , czy wiatrak ) i ustawisz na 25 stopni , to zakres b┼é─Ödu b─Ödzie +/- 1 stopie┼ä . Ch┼éodzenie i tak za┼éo┼╝ysz jak przyjd─ů ciep┼ée dni . U mnie t─Öperatura skacze od 24-25,5 .

Odno┼Ťnik do odpowiedzi

Je┼Ťli chcesz doda─ç odpowied┼║, zaloguj si─Ö lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani u┼╝ytkownicy mog─ů komentowa─ç zawarto┼Ť─ç tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj si─Ö

Zaloguj si─Ö

Posiadasz ju┼╝ konto? Zaloguj si─Ö poni┼╝ej.

Zaloguj si─Ö