Skocz do zawartości
davidcone

Ekonomiczne 200 litrów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich kolegów i koleżanki, 

od pół roku prowadzę akwarium morskie, nie jest to zwykłe akwarium - powstało na skutek działania pod wpływem emocji. W dużym skrócie, naszedł mnie taki pomysł (kompletnie nic nie wiedziałem na temat morskiego zbiornika), dosłownie 2 dni minęły i akwa stało zalane w salonie. Tak wiem, teraz już wiem - "co nagle to po diable" jak to mówią, też się o tym przekonałem, lecz zamiast rozpaczać i żalić się nad sobą postanowiłem obrócić to w coś pozytywnego, coś z czego inni początkujący akwaryści będą mogli wyciągnąć wnioski; w końcu uczymy się na błędach - najlepiej na czyichś (w tym wypadku na moich :)). Tak po krótce powstało moje eksperymentalne akwarium. 

Nakłoniło mnie to do rozpoczęcia prowadzenia bloga - prościej będzie mi przekazać przydatne informacje na blogu niż w kolejnych postach na forum. Jeśli jesteście ciekawi jak akwarium prezentuje się obecnie i jakie napotkałem problemy po drodze, zapraszam do odwiedzenia bloga https://reefguide.pl/blog/

Nie wiem czy można na forum wklejać takie linki, ale jak nie wkleję to się nie przekonam. Jeśli naruszyłem w jakiś sposób zasady tutaj panujące to z góry przepraszam. 

Teraz zaprezentuję akwarium w fazie początkowej, proszę się nie przestraszyć wyglądem :biggrin:

 

IMG_0998.thumb.JPG.c06ae208e28eabaf57ede3d4b5ef650a.JPG

Obecnie wygląda dużo lepiej, ale jak ktoś jest zainteresowany proszę śledzić forum i bloga. Wszystko będzie opisane po kolei :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×