Skocz do zawartości
SoQl

Ukwiały

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

W końcu i ja odwiedzam targowisko z propozycją sprzedaży.

1. Quadricolor Czerwony - ukwiał odłowiony czeka w kotniku ładny pięknie się pompuje, przy sprzyjających parametrach ukazuje ładne bańki na końcówkach (z racji że siedzi w kotniku nie widać tego)

2. Quadricolor Zielony z fioletowymi końcówkami - (ładnie wygląda w actynice - fluo. mega duże bańki na końcach macek, szybko się dzieli przy sprzyjających warunkach tj: NO3 - ok5 PO4 - 0.05 )

3. Anemonia Virdis - odłowiony również w kotniku, nie symbiotyczny z błaznami ale pięknie wygląda, oryginalnie w świetle dziennym zielonkawo-fioletowy przy większej ilości światła niebieskiego robi się biało niebieski.

Proponowane ceny to:

1. 120 zł.

2. 140 zł.

3. 50 zł.

Ceny do negocjacji :D

Odbieramy osobiście w Lubinie woj. dolnośląskie ok 80 km. od Wrocławia możliwa podwózka do Wrocławia w sobotę lub niedzielę ale odbiór w godzinach porannych przed studiamii.

Możliwy kontakt PW lub pod nr: 667-745-806 (w razie braku zasięgu bądź nieodbierania proszę o sms-a a oddzwonię)

PS. Przy zdecydowaniu się na zielonego Quadri proszę o dzień czasu aby go "złapać i odłowić" - puki co osobniki siedzą w skale.

Pozdrawiam 

post-3192-0-57013300-1422393020_thumb.jpg

post-3192-0-97265700-1422393048_thumb.jpg

post-3192-0-29018500-1422393056_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym chapną tego za 50 zł i odebrał sobie w niedziele we wrocku pasuje ? do godziny sie dostosuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego: "maxiu9" po czym stwierdzasz ze to nie quadri? Zapewniam cię że to ten ukwiał, jak tylko chcesz prześlę więcej zdjęć na maila wtedy sam ocenisz. Moim zdaniem Quadri z twego ogłoszenia nim nie jest ale nie chodzi o ocenę gatunku, praktycznie moje ukwiały już sprzedane dodatkowo zachęcam okolicznych forumowiczów do rezerwacji na kolejne podziały, myślę do 2 tyg. kolejne sztuki będą na sprzedaż.
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ladne te ukwialy ale quadri to on nie jest. Ten czerwony owszem. Jak bede mial dostep do kompa podrzuce ci nazwe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak pisałem ukwaiały porezerwowane (praktycznie sprzedane czekam na odbiór) 

w linku: http://aqua-reef.pl/gallery/album/233-quadri-zielony

Zamieszczam zdjęcia 2 osobników z tego samego gat. co ukwiał nr: 2 jeden podział z przed roku ale nie na sprzedaż ponieważ wciąż maltretują je błazny jest to ich domek, dlatego może i inaczej wyglądają i nie mają tak napompowanych baniek. (przepraszam za fotki słaba jakość, fotograf ze mnie marny pod LED-ami ciężko zrobić ładne zdjęcia a i sprzęt do niczego)
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To są quadricolor, mam takich 5, w tych co mieszkają błazenki to nie mają grubych polipów a w pozostałych są ładne smoczki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, tylko wpieranie "swojej prady" przez maxiu9 mnie troszkę poruszyło... Nieważne to wszystko, czerwony już pojechał do nowego domu kolejne czekają na odb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jest jeszcze coś aktualnego?
poszukuję różnych odmian ukwiałów, więc wziąłbym to co jest jeszcze ;-)

tylko... o ile da się wysłać do wawy? pkpem lub busem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi