Skocz do zawartości
skalnik166

Prośba o pomoc :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wie ktoś może jak się da wykonać metodą domową  podstawkę pod led coś jak na zdjęciu? albo jak to się nazywa fachowo  szukałem pod wytrawianiem,  baza led diy itp ,ale znalazłem tylko płytki pcb a tu jest blacha aluminiowa 

chodzi o to że chcę wykonać jedną płytkę na której będą 4 ścieżki po 6 led, ledy łączone szeregowa każdy pasek zasilany osobno .

nawiasem  w sprzedaży mają takie blaszki tylko wszystkie są za długie i nie pasują do mojej koncepcji  :) 

zdjęcie 1 płytka dostępna w sprzedaży zdjęcie z painta :) to co chciałbym uzyskać .

 

 

post-3469-0-72438300-1421871166_thumb.jpg

Nowy obraz mapy bitowej.bmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem, ale czy Ty chcesz przykleić (przylutować) diody bezpośrednio do wytrawionej płytki bez radiatorów?

Jak to będzie chłodzone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz pasek x6 o długości 15.5 cm.

z adresu wyżej paski są pod LED'y Cree serii XP.

Twoje zdjęcie pokazuje pasek pod LED'y chińskie > jego długość jest pewnie uwarunkowana

takim a nie innym wykonaniem samej diody ...

 

p.s. płytka pod LED'y to MCPCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki Jotef :) to jest to czego szukałem     mam kilka diód cree bez radiatora  (płytki) a muszę je upchać na powierzchni 15x10  cm :).  Na alledrogo znalazłem własnie tylko bazy pod ledy 3w tzw chiński :)  i nic więcej i dlatego własnie chciałem wykonać samodzielnie  taką płytkę :) , Dzięki za info do zamknięcia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki Jotef :) to jest to czego szukałem     mam kilka diód cree bez radiatora  (płytki) a muszę je upchać na powierzchni 15x10  cm :).  Na alledrogo znalazłem własnie tylko bazy pod ledy 3w tzw chiński :)  i nic więcej i dlatego własnie chciałem wykonać samodzielnie  taką płytkę :) , Dzięki za info do zamknięcia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×