Skocz do zawartości
gottrek

Nietypowa sucha skała

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

@szybki59 Miałeś tę skałę? z kąt takie opinie . Moim zdaniem bredzisz , ja mam tę skałę w baniaku już 1,5 roku .Mogę z całą pewnością napisać , że skała ok.

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolega chyba chandluje tym badziewiem albo czerpie z tego jakieś profity, gratuluję. A bredzisz ty wprowadzając niedoświadczonych akwarystów w zakładanie zbiorników tanim kosztem. Żenada. Żegnam ozięble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie handluję , przeczytaj cały wątek to się może oświecisz . Jeszcze raz zadam pytanie , mialęś tę skałę w swoim zbiorniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i nie narzekam. Zarosła już wapiennymi i nie wiem czy byś ją odróżnił od żywej.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie broni wkładać tego gówna do akwa tak samo nikt nie zabroni mi napisać opinii o tym produkcie. Dla mnie to ty możesz do swojego akwarium nawet nasrać. Tylko nie za dużo bo jedno gówno już masz pozdrawiam

Szybki... Jesteś trochę za szybki, za impulsywny w swoich wulgarnych wypowiedziach.Hamuj się bo to nie obora..

Swoją drogą to nie interesuje mnie gdzie na codzień swoje potrzeby załatwiasz ,sądząc po poziomie wypowiedzi ,wszystkiego można się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×