Skocz do zawartości
raven

mandaryn wspanialy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Witam. Od kilku miesięcy posiadam mandaryna wspaniałego. Piękna ryba ale tez wymagająca  trochę uwagi na początku hodowli. Macie może jakieś zdjęcia swoich mandarynow? Ponoć  szczęśliwy mandaryn to groby mandaryn….ja zaczynam się zastanawiać czy mój czasem nie jest za groby (???)post-4309-0-87620200-1416435689_thumb.jpgpost-4309-0-18484100-1416435707_thumb.jpg

Ile lat zdołaliście trzymać  mandaryny w akwarium. Słyszałem ze na wolności żyją do 10 lat  a w akwarium  maksymalnie 2 lata (bo głodują lub sa nieodpowiednio karmione). Ja kupiłem swojego już wyrośniętego. I ciekaw jestem ile maksymalnie pożyje.

Pozdrawiam

Edytowane przez raven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasowałby do mojej mandarynki jest takiej samej postury czyli wałeczek grubiutki :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mój mandaryn żyje już 2,5 roku ale w obiegu jest 840 litrów i żywa skała nie młoda już 5 lat. Miałem kiedyś w sera cube 130 mandaryna kupionego jako duży egzemplarz pomimo tego , że akwa miało już dwa lata nie pożył długo może 2-3 m-ce. Zarówno pierwszy jak i ten obecny nigdy nie jadły podawanego pokarmu - żyje w skałach coś tam jeszcze jest do jedzenia.

post-2900-0-38414600-1416502993_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest mój pupil :) mam go od czerwca,kupilem go w erybce i mieszka sobiebw sera marin cube 130 jak narazie wcina mrożonki i cale akwarium noonstop zwiedza :) jest zwawy ale brzuszek to nie jest zapchany a nawet bym powiedzial ze troche jak modelka. Wolalbym zeby byl serdelkiem

post-4230-0-74089100-1416514266_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój postanowił  wyskoczyć po 4 tygodniach :( a zakupiony w e-rybce, być może kiełże mu niepodeszły :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiony kolejny marmurkowy w aqwa swiecie popełnił samobójstwo po tygodniu ehh... Nie są mi dane ;- (

Edytowane przez maxiu9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×