Skocz do zawartości
seti

zabudowane akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszysstkich :)

Jak wszyscy poczatkujący zabawę z solniczką i ja się zdecydowałem założyć taki zbiorniczek nie będę się rozpisywać przejdę  odrazu do rzeczy planuję wstawić akwarium w komodę będzie w pełni zabudowane a komoda będzie miała szklane drzwi czy ktoś tutaj z obecnych ma takie rozwiązanie ??? i jak to się sprawuje w użytkowaniu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie problem z parowaniem i temperaturą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ale chyba temperaturę da się jakoś ujarzmić boję się tego parowania jaki bedzie miało wpływ na mebel i ogólnie na pomieszczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temperaturę mógłbyś ogarnąć tylko chłodziarką,która sporo kosztuje a jak myślisz o wiatrakach to na jedno wyjdzie czy otwarte czy chłodzone wiatrakami.Tak na marginesie.Ja mam 1000 l i nawet chwilę się nie przejmowałem parowaniem a o meble się nie martw bo to strasznie na wyrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to takim zbiornikiem to można poszaleć mój będzie miał około 70 L dzięki za informację jak nasuną mi się jakieś pytania to pozwolisz że Ci podokuczam a narazie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię czy oriętujesz się może na temat oświetlenia ledowego jak to się sprawdza w praktyce u uzytkowaniu i jaki ma wpływ na życie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledy działają pod warunkiem że masz je odpowiedniej jakości i odpowiednio zróżnicowane. Gotowce Maxspect są fajne ale też inne bywają ponoć udane. Należy tylko uważać żeby przy lampie z wąskim strumieniem światła nie popalić wrażliwszych korali jak się je ustawi centralnie pod lampą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ledy działają pod warunkiem że masz je odpowiedniej jakości i odpowiednio zróżnicowane. Gotowce Maxspect są fajne ale też inne bywają ponoć udane. Należy tylko uważać żeby przy lampie z wąskim strumieniem światła nie popalić wrażliwszych korali jak się je ustawi centralnie pod lampą :)

 

dzięki za informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×