Skocz do zawartości
Fioloxxx

Lampa Pacyfic Sun Pandora CRP 3x100W led + 4x54W

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

sprzedaję swoją lampę Lampa Pacyfic Sun Pandora CRP 3x100W led + 4x54W

Lampa używana 8 miesięcy, + świetlówki 2 miesięczne, w stanie idealnym.

Idealna pod spsy, moc w ledach ustawioną mam na 50%.

Cena 3000 zł + przesyłka

Pozdrawiam

Paweł z Gdyni

gg. 1054388

tel. 662037553

post-2467-0-04780500-1408442702_thumb.jpg

post-2467-0-98989000-1408442734_thumb.jpg

post-2467-0-85824100-1408442760_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj jakieś wymiary, paował by jakiś link do opisu o lampie szukając w necie znalazlem tylko metisa lub pandore ale 3x150W na taką o podanych przez ciebie parametrach nie mogę natrafić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już jestem,

lampa ma wymiary 1250x450x50mm (4x54W T5 + 3 panele LED)

Z tego co pisze producent pokryje obszar: Pandora Hyperion R2+ 3x135W + 4x54W T5 - cover area up to 165x80x80cm

jest to dokładnie taka sama lampa jak ta pod linkiem, tylko 3 kanałowa.

http://www.pacific-sun.eu/new/index.php?option=com_content&view=article&id=89&Itemid=189

Działa wyśmienicie, spsy u mnie rosną jak głupie.

ps. Mam nadzieję że Pan Przemek się nie pogniewa że wkleiłem link do ich strony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ps. Zapomniałem dopisać że lampa jest w pełni sterowalna oprogramowaniem na PC / MAC (min. wschody-zachody słońca, barwa i natężenie światła, fazy księżyca i wiele innych) Łączy się  za pośrednictwem bluetooth.

Oprogramowanie do pobranie na stronie Pacyfic Sun.

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obniżam cenę do 2700, czyli poniżej połowy kosztów zakupu. Gwarantuję zadowolenie z lampy.

+ dodatkowy gratis! komplet świetlówek który świeciły 2 miesiące (razem z tym co w lampie 8 szt.), wystarczy na rok.

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też nigdzie nie mogę znaleźć żadnych informacji o tej lampie, czy to jakiś prototyp lub lampa zrobiona na specjalne zamówienie????

Piszesz że lampa jest 3 kanałowa , jakie to kanały , biały niebieski i ????

Jesteś pierwszym użytkownikiem lampy i czy lampa jest na gwarancji???

Edytowane przez Art85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, lampa to nie żaden prototyp, tylko model Pandora XM z panelami 100W kupiona w reefshopie w sierpniu zeszłego roku. Do stycznia stała u mnie w domu w kartonie i czekała na start zbiornika.

Sprzedaję bo kupuje większą lampę, też PS.  Akwarium będzie dużo większe więc ta lampa będzie za mała. POLECAM, wiem że to mega okazja, lampa dla zbiorników do 150 cm jest moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem na rynku.

Jeżeli chodzi o zestaw diód to jest to samo co Black Python, Metis CRP, Metis XM, czyli jedna biała i 2 niebieskie o różnym spektrum. Moim skromnym zdaniem, 4x54W + 300W w ledach to już naprawdę dużo,

u mnie kanał biały pracuje maksymalnie na 50%, powyżej tego korale zaczynają gubić zoxantele.

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze może zamieszczę zdjęcie jak wyglądają korale po 3 miesiącach pod ta lamą. Na początku wątku fota z lutego a ta z maja.

post-2467-0-06526300-1408700422_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi