Skocz do zawartości
mariusz21lp

Czujnik temperatury Pacific Sun Black Python 120W

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam problem z wyżej wymienioną lampą. A mianowicie czy wymieniał ktoś w tel lampie czujnik temperatury? Kurcze od mojego starego oderwały się nóżki i nie wiem jak szły przewody. Są trzy stopy i trzy przewody, niebieski żółty i czerwony. Przewody wchodzą z kostką w płytę komputera (widoczne na zdjęciu) i nie wiem który do której nóżki. W serwisie poratowali mnie, ale okazało się że powiedzieli mi jak podłączyć czujnik w tej najnowszej wersji komputera a ja mam tą wcześniejszą. Po ich pomocy komputer pokazuje max 5 stopni i wentylatory się nie załączają. Co z tym fantem zrobić? Oraz mam pytanko czy w tej lampie wyświetlacz musi się palić cały czas? Będę wdzięczny za pomoc i przepraszam jeżeli temat był już wałkowany.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybyś pokazał miejsce gdzie ten czujnik ma być to ci napiszę jak go podpiąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jeśli chodzi o czujnik temperatury to sprawa się wyjaśniła i wszystko śmiga. Okazało się że sprzedano mi zły czujnik i stąd takie problemy. Pierwsza noga od lewej idzie do niebieskiego kabelka czyli masa, druga idzie do żółtego a trzecia do czerwonego. Natomiast teraz mam problem. Kolor biały nie reaguje na zmiany ustawień, świeci cały czas. Pozostałe sa ok. Czyżby komputer czy driver? Świeciło ok w programie bali a wieczorem zapaliło się tylko białe i tak zostało. Żadne resety nie pomagają. Mam coś pecha do tej lampy, chyba nie była mi dana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nie miał problemów i kupił sobie lampę, jak świeci, a nie działa na regulację to oznacza że może być uszk. driver lub nie masz jakiegoś styku na pwm-ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to sprawdzić? Rozkręcić i co? Ale masz racje, miałem chińczyka i nic się nie działo a tu więcej nowoczesności i kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia. Okazało się że jeden przewód był naderwany, bądź nie łączył. Oby tylko to:-). Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×