Skocz do zawartości
MONTIPORA600

Śliczny baniaczek

Rekomendowane odpowiedzi

O faktycznie bardzo przyjemny dla oka. Bardzo lubie takie zbiorniki wystarczy raz spojrzeć i budzą się pozytywne uczucia:) Przestrzennie, korale i skała ładnie się ze sobą komponują. Super!

Ale.. tylko nie wiem, mam wątpliwości co do jednego.. nie za dużo tych pokolców? Wolalabym chyba ciut mniejsze rybki.Niby te 400l ale w nim Hepatus całkiem spory i strasznie przytłacza a i jeszcze Sohal i 2 żóltki ?!Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, a moze mi ktos powiedziec co to za typ piachu ?

mam teraz bialy ale w pico umiescilem czarny i ..... w kolejnym akwa chce miec taki jak na tej fotce :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto sie pytal, to ten zbiornik nie jest ZeoVitowy :D Obserwuje ten zbiornik juz od jakiegos czasu, zdecydowanie mi sie podoba. Chociaz czasami troche zdjecia za bardzo "popodkrecane" sa i az gryza w oczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba baniaczki łączy jedno :D nie są przeładowane skałą.

hepatus rzeczywiście aż prosi się o większy baniaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale mam wrażenie, że ten zbiorniczek z Chromisami (trochę w stylu T. Amano) jest bardzo młody. Teraz wygląda wspaniale, ale czy tak będzie wyglądał powiedzmy za pół roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby kto sie pytal, to ten zbiornik nie jest ZeoVitowy :D

i ile on ma tam piasku, bo nie moge sie doczytac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie:) Prodibio, VSV, wegiel, rowa.

Może i głupie pytanie, ale nie wiem co to znaczy VSV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Steril

Powiem szczerze, ze nie wiem. Wszedzie gdzie czytalem opisuje to tylko jako SSB. Czyli raczej nie wiecej niz 2-3 cm, ale najlepiej to po prostu sie go zapytac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale mam wrażenie, że ten zbiorniczek z Chromisami (trochę w stylu T. Amano) jest bardzo młody. Teraz wygląda wspaniale, ale czy tak będzie wyglądał powiedzmy za pół roku?

Chyba się nie mylisz :nono:

Znalazłem blog autora http://aquaticguild.blogspot.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafie zrozumieć tylko jednej rzeczy, zbiorniki sa piękne widać ogromna prace, ale cvzy tytlko mnie irytuje cała ta rafineria? Odsłonięte kominy pomarańczowe dysze Lock-lina..nie rozumiem tego. W własnych zbiornikach (chociaż są w powijakach , staram się wszystko poukrywać), i nie ma z tym większego problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przepraszam ze odświeżam tak stary temat ,ale nie moglem sie powstrzymac zeby tego nie napisac :) ,miki dzieki ze wrzuciles fotki ,ten baniak to moim zdaniem najladniejsza 3-setka jaka widzialem :D cos wspanialego ,klasa sama w sobie ,nawet bez koralowcow jest pieknie a co kiedy sps sie rozrosna :)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×