Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktos wie moze gdzie moge zamowic Reactor wapienny DaStaCo? Wiem ze strona z UK sprzedaje, ale wolabym przez kogos z PL.

Dzieki i pozdrawiam

Adam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DiTus z NR robił dla mnie, wykonane mistrzowskie, u mnie chodzi od sierpnia i zapomniałem co to reaktor. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z NOA lub Sebastkiem z NR. Chłopaki robią DIY i trochę już tego działa na baniakach w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glownie chodzi mi o osprzet ktory oni uzywaja-kontroler. Z tego co czytalem to ponoc mistrzostwo, ustawiasz i zapominasz. Moze ktos sie odezwie z wlascicieli sklepow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę bez żadnego kontrolera, wystarczy zabezpieczenie przed klikaniem zaworu a wydajność reguluje pompą IKS. Myślę że elektroniczne sterowanie z tymi bajerami jest zbędne, im prościej tym lepiej, ale to tylko moje zdanie. 

http://www.poisson-or.com/reacteur-a-calcaire-/27120-desert-s-ocean-controleur-co-et-de-debit-alarme.html

http://www.aquamarinesupply.be/index.php?item=&action=article&group_id=10000013&aid=157〈=EN

Edytowane przez robi59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

fotki, wykonanie i ceny znajdziesz na http://pro-reef.eu (strona cały czas ma status under construction ;))

 

pozdrawiam,

Piotrek

 

Edytowane przez ditus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie oryginał a nie diy

A po kiego czorta oryginał jak ditus robi lepsze diy? Nie mam raz kupowałem oryginał i zaraz coś przerabialem,  tu nic szperać nie trzeba.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po kiego czorta oryginał jak ditus robi lepsze diy? Nie mam raz kupowałem oryginał i zaraz coś przerabialem,  tu nic szperać nie trzeba.

 

Potwierdzam ... brałem od gościa filtry, ZeoReaktor z magnesem, reaktor też wezmę jak kasę nazbieram bo ten mój AquaCare ciężki do ogarnięcia jest ... super sprzęt koleś robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że nikt się w to nie bawi ponieważ jest oryginalny produkt bardzo drogi. Nasze DIY reaktory są porządnie zrobione i robią swoją robotę tak samo jak oryginały. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co na cala polske nikt nie sprzedaje DaStaCo reaktora??

 
jeśli chcesz sam sterownik do DastaCo, możesz również nabyć go w UK ...
w Polsce nikt komercyjnie nie oferuje takiego sterownika na chwilę obecną.
smithpl wykonał taki sterownik na własne potrzeby ale pisał, że nie sprzedaje ...
ditus ma w ofercie komplety > jednak z tego co widać na jego www bez sterowania odgazowaniem komory CO2 w interwale
oraz bez sterowania wydajnością pompy perystaltycznej > tylko sterowanie kontaktronem ... (?)
 
konkludując zatem > albo oryginał w opcji jak to nazwałeś '... ustawiasz i zapominasz ...' z h2oaquatics
albo od kolegi ditus'a > patrz post #6 n/n wątku ...
 
albo użyjesz 3'ech elementów i też będzie banglało:
1. dolewka > sterownik poziomu wody
2. perystaltyk sterowalny wydajnościowo > np., VarioBlu
3. timer sterujący odgazowaniem komory CO2
 
w/w punkty nie zawierają oczywiście opcji alarmów przy brakującym CO2 w butli ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×