Skocz do zawartości
falco66

IKS

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie. Zamontowano mi takie ustrojstwo, które podobno jest komputerem... Patrząc na to - faktycznie - coś to to odczytuje i coś tam steruje.... Jednak osoba która mi go zakupiła/wprowadziła/niby serwisowała - od prawie pół roku olała i serwis - na który mam stosowną umowę, i w ogóle kontakt ze mną. Będąc osobą która nie lubi włóczyć się po sądach, byłbym wdzięczny gdyby znalazła się osoba mogąca wytłumaczyć mi działanie całego tego ustrojstwa. Znalazłem instrukcję po angielsku. Jako żem stary cap, którego uczono po rusku, nie odnajduję się w dzisiejszych realiach. Jeśli byłby ktoś kto potrafiłby mi pomóc, nawet odpłatnie, byłbym wdzięcznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie. Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim którzy odezwali się do mnie chcąc pomóc mi w rozwiązaniu mego problemu. Dziękuję każdemu z Was. Każda Wasza rada jest brana pod uwagę, i zapewne skorzystam z każdej, jeśli wcześniej nie odnajdę odpowiedzi na mój problem. Nie liczyłem, że tak wielu z Was będzie służyło pomocą. Czuję się zobowiązany. W czym będę potrafił pomóc, doradzić, i to nie tylko w sprawach akwarystyki morskiej, - jestem do Waszej dyspozycji. Pozdrawiam Was wszystkich, dziękując za chęć niesienia porady. Jesteście WIELCY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś proponował Tobie polską instrukcję obsługi IKS'a, jak co niedawno sprzedałem zestaw plus polska instrukcja forumowiczowi MaciekSZ , możesz do niego zagadać niech skseruje ją lub podeśle Tobie i ty sobie ją skserujesz.

Instrukcja jest pełna zawiera opisy wszystkich ustawień IKS'a, tłumaczona w niektórych momentach trochę dziwnie ale spokojnie można się połapać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie "widziałem"  go tu na forum. Byłbym wdzięczny jeśli mógłbyś to o czym piszesz załatwić dla mnie. Flaszencję stawiam bez określenia jej litrażu :) .Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam żadnej wolnej, nie zostawiłem nawet sobie bo ustawiam go z pamięci,

Wysłałem Tobie wiadomość z namiarem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×