Skocz do zawartości
Grzegorz Dyzma

Nowy forumowicz? Przywitaj się :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

mam na imie Adam i nie pije już od oooooo :drinks:

 

przepraszam pomyliłem fora :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szystkich forumowiczów :) mam nadzieje że nie tylko będę korzystał ale też może i ja komóś doradze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Kłaniam się nisko. Czytałem jako anonoim, trochę już wiem, o resztę będę pytał ;)

 

Pozdrawiam,

Tomek

Edytowane przez aTomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jestem od wczoraj i witam wszystkich serdecznie! Pozdrawiam!

Edytowane przez Rafo202

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam, jestem nowym członkiem.. Trochę stary watek widzę, ale nie chcę zakładać nowego, a wyszukiwarka zaprowadziła mnie właśnie tutaj..  Wiadomo pierwszy post pwoitalny więc troszkę o sobie. Jestem Adam mam 26 lat  o akwarystyce wiem niewiele, ale zamierzam się sporo dowiedzieć bo właśnie jedzie do akwarium o pojemności 200l więc jakoś będzie je trzeba zagospodarować. Byłbym zobowiązany jeśli pomoglibyście mi w tym temacie. 

PS. o rybkach wiem tyle co nic tak naprawdę - jako dziecko miałem kiedyś w akwarium chyba Bojownika (my tak na niego mówiliśmy nie wiem czy to profesjonalna nazwa) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jestem tutaj nowy i nie posiadam jeszcze swojego akwarium. Od dwóch miesięcy dużo czytam na temat akwarium morskiego i myślę, że niebawem zrobię ten pierwszy krok jakim będzie postawienie/zakup pierwszego zbiornika. Trochę się jeszcze waham, bo widzę że to duży obowiązek i kupa roboty, ale może mnie przekonacie ;)

Pozdrawiam serdecznie

Desmo

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Jestem nowa na forum, więc wypadałoby się przywitać. ;) Dotychczas zajmowałam się terrarystyką i akwarystyką słodkowodną, ale w końcu przyszedł czas na pierwszą "solniczkę" - liczę, że dowiem się tu wielu przydatnych rzeczy, które, jak dla takiego laika, mogą z pozoru wydawać się dość niejasne. Planuję zacząć od korali miękkich, myślę, że i na ryby nadejdzie kiedyś czas. Pozdrawiam! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W dniu 24.12.2019 o 14:39, Anonek napisał:

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Jestem nowa na forum, więc wypadałoby się przywitać. ;) Dotychczas zajmowałam się terrarystyką i akwarystyką słodkowodną, ale w końcu przyszedł czas na pierwszą "solniczkę" - liczę, że dowiem się tu wielu przydatnych rzeczy, które, jak dla takiego laika, mogą z pozoru wydawać się dość niejasne. Planuję zacząć od korali miękkich, myślę, że i na ryby nadejdzie kiedyś czas. Pozdrawiam! 

Witam serdecznie :)?

Zapraszamy do działu dla początkujących. Podstawowe informację bez problemu odnajdziesz. Reszta informacji jest w wiedzy forumowiczów. Wystarczy zapytać ?

Cieszę się że nie rzucasz sie od razu na głęboką wodę z koralami tylko powoli od miękkich które również dają dużo radości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe powitanie! :) Tak, oczywiście dział dla początkujących już przejrzałam (a przynajmniej te wątki, które z nazwy wydają mi się tymi, które mnie interesują), co do korali - wiadomo, takie SPS to marzenie, jednak nie jestem typem człowieka, który lubi eksperymentować na żyjątkach - "a nuż się uda!". Przyznam szczerze, że szukając informacji znalazłam też dość nietypową alternatywę, ale nie będę się rozpisywać, bo to nie jest ten temat. I tak, miękkie też potrafią dać sporo radości. ;) Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

Mam na imię Łukasz.Od dawna interesuje się akwarystyką słodkowodną/morską.Bardziej niezwykła jest oczywiście ta druga ,jednak wymaga ona znacznie więcej wiedzy .Mam nadzieję ,że dzięki forum pozyskam dodatkową . :) 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Cześć Łukasz ?

Witamy i mamy nadzieję że odnajdziesz na forum wszystko co będzie potrzebne Ci do przygody z morszczyzną. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć forumowicze :)  Pochodzę ze Śląska a dokładnie ok. Katowic i śmiało można powiedzieć .....Jestem uzależniony :l_diver:

Na chwilę obecną mam 300 l akwarium które dojrzewa po przenosinach .Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Jestem Łukasz. Dołączam do grona miłośników tego pasjonującego i pięknego hobby. Miałem już do czynienia z akwarium morskim kilka razy, ale z powodu różnych zmian życiowych zawsze te moje baniaki działały kilka miesięcy, nie osiągając tego fajnego efektu. Po kilku latach przerwy potwierdza sie, że choroba morska wraca i nie da się z niej wyleczyć:).

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie chciałbym się przywitać będę potrzebował napewno pomocy i dobrych rad przy ponownym zakładaniu akwarium morskiego byłem jua raz akwarysta morskim 600 litrów szczerze mówiąc przerosło mnie troszkę ? obecnie mamy 200 litrów słodko wodne ale budzi się jakiś niedosyt i podjęliśmy decyzję o założeniu spowrotem akwarium morskiego będzie to aqua medic armatus 230 myślę że to dobry wybór wśród obecnych cen jak i zarówno chęci kwadratowego akwarium prawie kwadratowego ? ale dla mnie osobiście 60x60 było troszkę za małe i dlatego akurat ta decyzja  jeszcze raz witam i proszę o zrozumienie w razie źle sprecyzowanych pytań  

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×