Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie jakoś sobie uświadomiłem że wszystkie akwaria z Azoo koralami są chociaż częściowo prowadzone przez kobiety. (Chodziło mi o to że chociaż częściowo , a nawet częściej przez kobiety )

Bo moje dokarmia moja Katarzyna , Huberta akwarium karmi Agnieszka , a Sylwi akwarium karmi Sylwia.

Ktoś jeszcze o kim zapomniałem? Szukam ludzi co potwierdzą lub obalą tą teze.

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz a czemu to głupia sprawa?

Mam na to tylko kilka swoich przypuszczeń..:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz, i chwała im za to :good: Mamy szczęście, że trafiliśmy na równie (jak nie bardziej) pozytywnie zakręcone Kobiety :) Kto wie jakby to wyglądało bez ich udziału. Choć nie ukrywam, że im bliżej powrotu do domu tym jakoś bardziej nerwowo myślę o akwa mimo, że "video-konferencje" i mms'y pokazują ład, porządek, kolorki, czyste szybki i.... nowe zwierzaki!!! :pardon::eek: :P

I weź człowieku wyjedź na jakiś czas :)

Pozdrawiam

Hubert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robercie twoje czyszczenie szyb jest bezcenne bez tego musiałbym je czyścić conajmniej pilnikiem.

Jesteś jedynym facetem jakie znam z instynktem dokarmiacza ale w tym chyba nic złego, widać to zresztą po konikach i po małym błaźnie któremu uratowałeś życie czy po resztkowych LPSów.

Pomysł posta wzioł się z rozmowy z Knopem a później jego artykułu.

Zaczeło się od pytania o Panią Danielle Stetler. Skończyło się na stwierdzeniu Knopa że kobiety mają dużo więcej wyczucia w karmieniu zwierzaków i często nawet nie wiedząc jak dany "stwór" się nazywa utrzymuje zwierzaka w dużo lepszej kondycji niż w typowym męskim akwarium z high-endowym sprzętem.

Szukałem wyjątków od tego i jakoś mi nie wyszło, stąd taki temat.

Wyszlo na to że tylko Hubert odczytał post prawidłowo.

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje czyszczenie jest bezcenne :wink:ale ty mnie zdradziłeś:cry:kupiłeś sobie plastikowego Roberta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo masz małe akwa albo ja mam tak wielką łape:smile:.I jak tu Czarka przekonać by zdjecie swojej solniczki pokazał:pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ślubuje z tego miejsca nigdy nie wymienic Roberta na plastikowy czyścik :good:

Chyba, że to on mnie zdradzi i znajdzie sobie inne szybki:cry:

Proponuje założyć jakieś pogotowie czyścikowe.. Mam już nawet haslo

" jeżeli twoja szyba nie wygląda tak jak powinna, nie czekaj zadzwoń teraz"

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w imienu autora wątku prosze go nie zasmiecac:nono: jakimis bzdurami:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz,... Mamy szczęście, że trafiliśmy na równie (jak nie bardziej) pozytywnie zakręcone Kobiety :) Kto wie jakby to wyglądało bez ich udziału.

to fakt, lepiej trafić nie mogliście :P

Z tego miejsca apeluję do ciebie Łukasz abyś wpłynął na Kasię co by i Ona zaczęła się tu udzielać jako kolejny sympatyk korali niefotosyntezujących :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu.

Znam nie osobiście ale z róznych żródeł- całkiem sporą grupke mężczyzn, którzy trzymają korale niefotosyntezujące i żony/dziewczyny im nie pomagają.

Zresztą kobiety, mężczyżni i niefoto. to nie ma znaczenia wg mnie.

Jak się już ktoś wciągnie to liczy się zapał, chęć no i czas.

I jeżeli już się nad tym zastanawiamy to jest więcej męzczyzn trzymających niefoto niż kobiet..tak mi się wydaje jak obserwuje fora.

Bo mówimy o świecie czy o naszych znajomych :)?

Możliwe tez, że w kilku przypadkach kobiety też sie opiekują ale nie piszą na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś u Sylwi byłem i szyby troszke poczyściłem :wink:i dodatkowo mogłem łape do akwa wsadzić by coś tam przykleić ale kamić to mi nie dane jeszcze było bo to jakiś wyższy stopień wtajemniczenia i tylko Sylwia i Michaś mają licencje na karmienie:frown:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×