Skocz do zawartości
AkwariumSzczecin

Kącik porad -szkło i cała reszta aspektów z nim związana

Rekomendowane odpowiedzi

Duże akwaria wymagają do budowy dużych maszyn przemysłowych . 

 
A więc tak dojechała ,ale nie było łatwo rozładunek  z wstawieniem maszyny do hali trwał 3 godziny przy pomocy HDS, dwóch paleciaków oraz pięciu chłopa .
 
Serwisant przyjechał na drugi dzien i wszystko podłączył ustawił i przeszkolił,maszyna szlifuje rewelacyjnie a jest jeszcze na dotarciu ,po 40 pracy ma być lustro  :) 
 
W koncu będę mógł podnieść jakość w swojej firmie . Robiłem już nawet próbę na szkle 19mm optiwhite ,poler przerósł moje ocekiwania .
Kilka zdjęć z placu boju ,
 
normal_DSC_0425.JPG
normal_DSC_0426.JPG
normal_DSC_0437.JPG
normal_DSC_0455.JPG
normal_DSC_0459.JPGnormal_DSC_0464~0.JPG
normal_DSC_0465.JPG
normal_DSC_0486.JPG
normal_DSC_0493.JPG
normal_DSC_0519.JPG
normal_DSC_0513.JPG
normal_DSC_0532.JPG
normal_DSC_0542.JPG
normal_DSC_0543.JPG
normal_DSC_0547.JPG
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie uważacie osobiście ze akwarium może byc bodzcem ,motywają do działania ?

 

 

Edytowane przez AkwariumSzczecin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Powoli dojrzewam do zmiany akwarium i wymyśliłem sobie coś takiego: http://reefcentral.com/forums/showthread.php?t=1421368 Moje planowane wymiary to 190cmx170cmx55cm.  Jakiej grubości szkła trzeba użyć aby nie trzeba było stosować żadnych wzmocnień? To jest pierwsza opcja. Druga to dołożenie opaski (wzmocnienia wzdłużne 5cm) bo najprawdopodobniej u góry będzie korona aby maskować wyloty z pomp obiegowych i okablowanie "kisieli". Przewidywany żywot akwarium - ponad 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Powoli dojrzewam do zmiany akwarium i wymyśliłem sobie coś takiego: http://reefcentral.com/forums/showthread.php?t=1421368 Moje planowane wymiary to 190cmx170cmx55cm.  Jakiej grubości szkła trzeba użyć aby nie trzeba było stosować żadnych wzmocnień? To jest pierwsza opcja. Druga to dołożenie opaski (wzmocnienia wzdłużne 5cm) bo najprawdopodobniej u góry będzie korona aby maskować wyloty z pomp obiegowych i okablowanie "kisieli". Przewidywany żywot akwarium - ponad 10 lat.

No to gruba impreza się szykuje:) będę obserwował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gruba impreza się szykuje:) będę obserwował

Wymiary cały czas się zmieniają ale bez dodatkowych "kisieli" chyba się nie obędzie.

Chciałbym akwarium bez korony i wzmocnień wzdłużnych ale czy takie da radę zrobić? Grubość szkła to chyba 19mm ale jakie grube powinno być dno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×