Skocz do zawartości
falco66

Dla "młodego" pokolenia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie wrażenie, że morszczaki trzymają się bardziej w kupie niż słodziaki. Ciekaw jestem czy jak się uśmiechnę to czy najdzie się osoba z Łodzi lub okolic, która odda troszkę swojej dojrzałej wody  B) na start?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie wrażenie, że morszczaki trzymają się bardziej w kupie niż słodziaki. Ciekaw jestem czy jak się uśmiechnę to czy najdzie się osoba z Łodzi lub okolic, która odda troszkę swojej dojrzałej wody  B) na start?

 

tu jest inaczej niż w roślinniakach uwierz mi na słowo potem przekonasz się sam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy jak się uśmiechnę to czy najdzie się osoba z Łodzi lub okolic, która odda troszkę swojej dojrzałej wody  B) na start?

 

Znajdą się - kwestia pewnie tyko ile będziesz potrzebował - są tu i duże i małe baniaki  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja 3 litry mogę ci dać z małego akwa - większe dopiero odpalam na czysto - ale napisz np. do piotrka z pabianic ,abo adam_s z NR - mają duże baniaki - któryś powinien mieć troche wody z podmiany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zainteresowanie. We wtorek powinienem mieć większą ilość żywej wody a puki musi być wystarczyć to co jest (moja własna solanka, żywa skała + bakterie). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) jak już będziesz miał wodę i w miarę parametry wpadnij po xenie - daleko nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po niecałym tygodniu mam NO3 5, PO4 spadł mi do 0 a NO2 mam 0.2. Innych nie badałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mi tam podrosło więc się podzielę.... są jeszcze inne.post-2751-0-64005300-1408385388_thumb.jpgpost-2751-0-78162600-1408385429_thumb.jpgpost-2751-0-20257800-1408385466_thumb.jpgpost-2751-0-55682900-1408385518_thumb.jpgpost-2751-0-83293000-1408385578_thumb.jpgpost-2751-0-34427200-1408385622_thumb.jpgpost-2751-0-22191100-1408385669_thumb.jpgpost-2751-0-37220300-1408385721_thumb.jpg



Zasady te same co w pierwszym poście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by cos zostało to bym cos zabrał ale za jakieś 4/5 tygodni bo w tym tygodniu będę zalewał zbiornik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego - za 4/5 tygodnia to Ty dopiero doznasz rozczarowań.... ale życzę sukcesu - wszak ludzie wygrywają w totka choć statystycznie to przecież niemożliwe..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mnie tak karcisz, to powiedz mi ile czasu muszę czekać żeby cos pływało z góry przepraszam za moją niewiedzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie karcę... wybacz..... ale są pewne realia. Stworzysz baniaczek - skała/piach/potrzebną technikę. - to dopiero maleńki kroczek. Zaczną działać dziwne prawa przyrody - glony..... dopiero po ich ustąpieniu możesz myśleć o przyszłości.... Z rybim akwa. nie musisz czekać, bo są na to środki. Jeśli myślisz o koralach - niestety - tylko cierpliwość Ci pozostaje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×