Skocz do zawartości
Swietlik

Gdzie nabyc odpieniacz strzykawkowy?

Rekomendowane odpowiedzi

jestem, czytam i dramatu nie widze. Jeden ma takie zdanie, drugi inne. To forum i ludzie wymieniają się opiniami a czytający wyciąga wnioski dla siebie.

 

Czy w związku z tym, Twoim żądaniem jest, jako autora tematu aby usunąć wszystkie wypowiedzi w tym wątku, zostawiając tylko odpowiedź na pytanie "gdzie nabyć odpieniacz strzykawkowy"??  :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem, czytam i dramatu nie widze. Jeden ma takie zdanie, drugi inne. To forum i ludzie wymieniają się opiniami a czytający wyciąga wnioski dla siebie.

 

Czy w związku z tym, Twoim żądaniem jest, jako autora tematu aby usunąć wszystkie wypowiedzi w tym wątku, zostawiając tylko odpowiedź na pytanie "gdzie nabyć odpieniacz strzykawkowy"??  :)

 

Dokładnie, albo przenieść go do bardziej odpowiedniego działu jak tutaj ktoś sugerował. Można nawet poprawic temat jeżeli ten nie jest czytelny. Ogolnie chodzi mi o uzyskanie informacji gdzie mozna nabyc taki odpieniacz, bo trzeba zalozyc ze sa ludzie ktorzy sami nie potrafia albo nie chca go sobie zlozyc a sa sklonni za to komus zaplacic. Sadze, ze sa uzytkownicy dla ktorych ta informacja bedzie przydatna.

Dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to odpowiedź jest powyżej w wypowiedzi @enigma17 (za co dziękujemy) #38

 

Nie ma czegoś takiego jak odpieniacz strzykawkowy - jest odpieniacz wykonany ze strzykawek.

 

I aby nie było więcej waśni i sporów - temat uważam za zamknięty.

Jeżeli ktoś ma inne zdanie i będzie potrafił racjonalnie wyjaśnić czemu odblokować ten wątek, zapraszam na PW.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×