Skocz do zawartości
Swietlik

Gdzie nabyc odpieniacz strzykawkowy?

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czym zasłużyłem sobie na tak wielce pochlebną ocenę. Serdecznie dziękuję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

falco66 hmm czytając ogólnie posty kolyszace się w około tego tematu zauważyłeś pewnie , że wiele osób usiłowało pomuc a przynajmniej ja i Ty zostaliśmy niesłusznie osadzeni i oskarżeni o wręcz odwrotne działanie. Zmdrugiej jednak strony autorka postu ma rację niewskazales gdzie można kupić odpieniacz ze strzykawek. Hehe Może są jakieś fabryki w azji produkujące takie odpieniacze? Choć ja zaczynam też podejrzewać iż koleżanka zna lepiej temat niż sama twierdzi.

Ps. Jeśli urazilem autorkę tego postu pisząc słowo Koleżanka to z góry przepraszam. Ale nierozumiem z kat takie narwy w naszą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpieniacza ze strzykawek się nie kupuje tylko sie go robi. Uważam jednak że to strata czasu. Lepiej wymienić resuna (choć o niebo lepszy od styrzykawkowego t też badziew) jak nie działa, przeciez jest na gwarancji.

 

Dziwne są te wszystkie tematy bo wszystko juz zostalo na pisane w innych wątkach wystarczy poczytać zanim coś się zrobi, a ty koleżanko widzę tego nie robisz. popełniaż błędy które juz zostały popełnione setki razy i opisane na forum.

 

Wpisz w google odpieniacz ze strzykawek, otwórz pierwszy link i masz odpowiedz na swoje pytanie, krok po kroku instrukcja z która poradził by sobie mój sześcio letni syn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za nieproszone rady. Te rady mozecie umieszczac w innych moich watkach jezeli nie mozecie sie powstrzymac. I jeszcze raz podkreslam: jedni z was radza odpieniacz zalozyc (jedni polecaja Resun a drudzy stzykawkowy) a drudzy radza go nie zakladac. I to jest irytujace.

Prosze wypowiadac sie na konkretny temat. Co do odpieniacza ze ztrzykawek, to moze nie mam ochoty bawic sie w jego skladanie bo nie mam 6 lat i mam ciekawsze rzeczy do roboty i chce zaplacic by ktos to zrobil za mnie i zrobil to dobrze. Ktos ma jakis problem z tym? Jezeli tak to prosze zdanie zachowac dla siebie.

Watek totalnie stracony przez Was Panowie. Oczekiwalam, ze jak sie zadaje konkretne pytanie na forum specjalistycznym to mozna liczyc na konkretna odpowiedz - w tym przypadku byly by to informacje typu:

1. Ktos sprzedaje uzywany odpieniacz

2. Ktos zna kogos kto z powodzeniem robi i moze za oplata wykonac na zamowienie odpieniacz.

3. Zna kogos kto wie cos na ten temat.

Zamiast tego popastwiliscie sie nad kobieta, poublizaliscie i postawiliscie diagnoze ze jest glupia bo nie czyta forum. A sami z zawzietoscia godna podziwu ignorujecie fakt, ze Wasz kolega Sushi poradzil mi ten odpieniacz stzykawkowy koniecznie zalozyc do mojej przyszlej obsady (nawet udostepnilam linka do tego watku). No poprostu artyzm w pomijaniu oczywistego faktu, ze to co radzicie jest ze soba sprzeczne.

Ogromne dzieki za pomoc. Wszystkim wystawiam jedynki.

A temat nalezy usunac bo tylko swiadczy o Waszej niekompetencji i uprzedzeniach.

Edytowane przez Swietlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli któryś z nas pisał nie na temat to chciałem zauważyć iż takie pytanie to pasuje w zasadzie do działu o nazwie : Targowisko. Tam na pewno się trafi ktoś kto zechce zarobić i Ci to skleci. Zasmiecanie forum takim tematem przysporzy Ci może kilku dodatkowych postów ale napewno nie zachęcić kolejnych forumowiczów do doradzania.

Nwiekt tu nie jest uprzedzony.

Odtwozylem tego linka i to nie!!!! Sushi Ci go poradził wiec go nieoczerniaj. Pozatym mam wrażenie , że robisz sobie znas zwyczajne żarty.

Edytowane przez FoxRacing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widze żeby Sushi polecał resuna albo odpieniacz strzykawkowy.....to raz, a dwa to robisz koleżanko sama taką atmosferę, foch za fochem. Powoli osoby które są w stanie Ci pomóc juz przestaja czytać Twoje wątki bo dziecinada się robi.... Wszystko traktujesz jak atak na Swoją osobę a na wszystkie rady czy uwagi masz Swoją odpowiedz, więc jak wszystko wiesz to po co pytasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu bede wklejac Wasze wypowiedzi, bo widze, ze sa trudnosci z czytaniem ze zrozumiem:



 

 



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu Tomek napisał,żebyś kupiła strzykawkę ?? ja tam widzę tekst żebyś kupiła odpieniacz wewnętrzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam w którym miejscu Sushi Ci to poradził, bo wcześniej do niego się odniosłaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam Sushi za pomylke, on nie doradzal konkretnie TEN odpieniacz tylko w ogole "KONIECZNOSC ZALOZENIA ODPIENIACZA" toznaczy dokładnie co innego niż FALCO66.



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierz sobie jednego mentora a nie rób wszystkiego co Ci ktokolwiek napisze.

Edytowane przez LukaS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszymy się bardzo,że słuchasz kogoś innego, aaaa i zrób coś z tymi ''uprzedzeniami'' , doradzam psychologa.

 

@Marcinus - ja doradzam zmienić ton:)  --->@dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej forum dyskusyjne to miejsce w którym mieszają się różne opinie i różne informacjie. Chciałem ogólnie stwierdzić , że moim prywatnym zdaniem każda rada umieszczona w tym czy innym temacie Użytkownika Świetlik była prawdziwa i każdy pisał z chęcią pomocy wspomnianemu użytkownikowi. Czara goryczy przelala się w momecie jak dotarł do zbiornika uszkodzony odpieniacz. Czy więc nie można wylądować emocji na sprzedawcy jeśli nie chce przyjąć reklamacji. Choć uważam , że jaka kolwiek forma agresji werbalnej o fizycznej już nie mowie jest nie namiejscu. Akwarystyka to hobby dla ludzi z tytanowymi nerwami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzw czara goryczy przelala sie kiedy zaczeliscie zasmiecac mi watek stwierdzeniami: PO CO MI ODPIENIACZ STRZYKAWKOWY??? A falco66 w ogole zjechal mnie ze chce miec jakikolwiek odpieniacz. Prosze poczytac Wasze pierwsze odpowiedzi. I to jest wkurzajace. Pytasz o jedno a odpowiedzi sa z kosmosu. I tak ciegnie sie to strona za strona. Gdzie jest Moderator?

Sami miedzy soba się dogadajcie a potem skaczcie na nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×