Skocz do zawartości
Swietlik

Jaka lampę programowalną polecacie do kostki 38x38x42 cm 60l?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

do mojej nano rafy w kształcie kostki poszukuję lepszej lampy niz to co aktualnie mam. Chciałabym żeby była programowalna (stopniowe wschody, zachody, oświetlenie nocne), nie była zbyt wielka i nie przytłaczała sobą małego akwarium, pasowąła kształtem (najlepiej żeby to też był kwadrat jak obrys akwarium).

Będę wdzieczna za propozycję. To jest moja aktualna lampa w świetle której akwarium nie wygląda jakoś szczegółnie ładnie:


http://sklep.roslinyakwariowe.pl/oswietlenie/lampy-swietlowki/male-lampki-nano-akwarium/dennerlemarinus-reeflight-lampa-akwarium-morskiego-p-18236.html?osCsid=6df84e45f95e8

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ta lampa AQL-C6 budzi moje watpliwosci, bo na stronie nie ma zdjec jak swieci, wydaje mi sie, ze ta ramka biala dookola ledow jest za gruba i bedzie ograniczac powierzchnie oswietlenia. Nie mapisane nic o ilosci ledow, o ich kolorach i tym czy mozna programowac zachody i wschody.... Nie wiem co myslec o tym. Nie moge tez znalezc zdjec lampy w akcji ani na youtubie, ani w Gooogle.

Edytowane przez Swietlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczytac trochu :-) pisze ze sa 2 moduly. Jak znajdzieemy moduly na stronie to widac ze maja po 11 ledow kazdy. Co do kolorow to indywidualnie mozna sobie dobrac. Jak napisalem na PW lampa dziala w trybie on\off i trzeba dodatkowo dokupic sterownik ktory daje wschody\zachody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzialem na zywo ta lampke polecam naprawde, super wykonanie, napiszesz do Leszka to dobierzecie diody jakie chcesz. Moge rowniez polecic maxspect R420r nano 16000 mam wikeksza siostre r420 160W 16000 i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×