Skocz do zawartości
Swietlik

Nano Marinus Cube 60l - nowicjusz od zera

Rekomendowane odpowiedzi

sushi jest waginoujemny wiec nie jest obiektywny...

nie wiem, czy mnie nie obrazasz ;)

moze rozwin co chciales powiedziec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wy biedne stado samcow! Nie chciala kobita sluchac waszych jakze cennych rad? Idzie do mamusi i sie poskarzcie ;) bo prawda taka jest, ze watek ten byl zakladany jako dziennik zdarzen dla mojej rozrywki wylacznie. A wy z gory zalozyliscie ze szukam czyjejs pomocy i koniecznie musicie swoje nieproszone 5 groszy do wszystkiego co napisze dodawac. Bo macie przeciez o sobie tak duze mniemanie ze glowa boli. Ot rozczarowanie jakie... No co za kobita, ze nie chce waszych cennych rad sluchac? No co za scierwa kurna jego mac?! ;)

To ja wam zdradze sekret, wy zadufani w sobie i w oparach testeronu - kiedy potrzebuje swoja wiedze porzezyc, pisze zdanie z takim znakiem "?" na koncu, czytam fora na calym swiecie i pytam zywych ludzi, ktorzy biora faktyczna odpowiedzialnosc za swoje rady.

A teraz zabierajcie swoje rady i pupy w troki i uczcie tego kto o to prosi. Narzucanie sie to malo ceniona cecha charakteru... Ale jak to sie mowi: kazda zmora znajdzie swojego...testerona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki :) mowie także do autora tematu bo mnie jakieś podejrzenia naszly , że może jakiś zgredek robi sobie z nas jaja. Po przeczytaniu dzisiejszych postów tak mnie śmiech złapał a jest prawie 2 w nocy , że aż mnie kobieta z sypialni wyrzuciła :P

Hmm czy nie padło już stwierdzenie , że osobnik autor tematu zna lepiej temat niż się nam wydawało.

To wszystko jest celowym podpuszczaniem nas.

Niepisze się czytam fora na całym świecie tylko z całego swiata. I proponuje w ten temat nie brnac:D

Przyłączem się do pytania falco66 Jak mamy rozumieć kontekst sformułowania waginoujemny?

Cosiu akysz! I niechaj Ci Świetlik przyświeca na swiatowych forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O wy biedne stado samcow! Nie chciala kobita sluchac waszych jakze cennych rad? Idzie do mamusi i sie poskarzcie ;) bo prawda taka jest, ze watek ten byl zakladany jako dziennik zdarzen dla mojej rozrywki wylacznie. A wy z gory zalozyliscie ze szukam czyjejs pomocy i koniecznie musicie swoje nieproszone 5 groszy do wszystkiego co napisze dodawac. Bo macie przeciez o sobie tak duze mniemanie ze glowa boli. Ot rozczarowanie jakie... No co za kobita, ze nie chce waszych cennych rad sluchac? No co za scierwa kurna jego mac?! ;)

To ja wam zdradze sekret, wy zadufani w sobie i w oparach testeronu - kiedy potrzebuje swoja wiedze porzezyc, pisze zdanie z takim znakiem "?" na koncu, czytam fora na calym swiecie i pytam zywych ludzi, ktorzy biora faktyczna odpowiedzialnosc za swoje rady.

 

A teraz zabierajcie swoje rady i pupy w troki i uczcie tego kto o to prosi. Narzucanie sie to malo ceniona cecha charakteru... Ale jak to sie mowi: kazda zmora znajdzie swojego...testerona

 

To ja Tobie też zdradzę sekret - to co w swoim wątku zakończyłeś tajemniczym znakiem "?" to było pytanie:)
Sporo nie? Nawet w #168 zapytałeś o pompę do odpieniacza a później napyszczyłeś na @loccutusa - więc pytałeś:)
 
#4 -  Zamowilam filtr zewnatrzmy z 3 stopniowa filtracja. Czy taki absorber trzeba umiescic w filtrze?
 
#8 - Nie moge co czyszczenie wyrzucac troche piasku. Plukac go i wrzucac z powrotem?
 
#10 - Czy ktos moglby mi polecic jakies rozwiazania filtracyjne biorac pod uwage to, ze chcialabym tam miec w przyszlosci ukwiala i 2ch Blazenkow malych?
 
#12 - czy nie mozna jakiegos maluskiego sumpa tam zrobic z jakims sitkiem bardzo drobnym zeby mi te brudy zbieraly sie gdzies?
 
#30 - Przed chwila przylozylam ucho do akwa i zal zrobilo mi sie tej krewetki, ja osobiscie nie potrafilabym zrelaksowac sie kiedy nad glowa wyje mi takie smiglo. Czy to normalne?
 
#33 -  Korale byly dosc brudne, co bylo widac kiedy sie pochawaly w sobie. Czy mozna je odkurzac rurka? Czy mozna je przypadkiem uszkodzic?
Czy to prawda ze Xenia nie lubi szybkiego pradu?
PS 2 kupilam tez staly hydrometer i konsternacja - pokazuje mi zanizone zasolenie i to sporo, jezeli taki typu termimetr ma np 1,024 to on ma 1,019. 
I teraz jedtem w kropce, kto ma racje? Mial ktos do czynienia z tym urzadzeniem?
 
#40 -  Czy to na pewno ospa a nie reakcja na stres? Czy to to samo?
Co mozna zrobic zeby pomoc temu "obciazonemu systemowi"? Dodatkowe bakterie sa wlane. 
Dzis/jutro dojedzie kaskada. Moze czas zeby zamowic odpieniacz? W Erybce byl jakis maly za 90 zl co by do kaskady wszedl ale napis " made in china" troche mnie zniechecil. 
Moze odac pare korali kolegom z Wro na przechowanie poki "system" nie odciazy sie?
 
#54 - Jak dokupie taka druga lampe to bedzie 36w x2. To nie bedzie za duzo? Nie bedzie woda grzac sie za bardzo?
 
#75 - Aha, zauwazylam ze woda w ktorej zwierzaki przyjechaly z Erybki smierdziala, za przeproszeniem, obora. 
Czy to jedt zapach dojrzalego akwarium, czy to po prostu najwyklejszy syf oni tam maja? Brudy w akwarium byly tam bardzo widoczne, wszystkie zwierzaki mialy niezly nalot tejo lajna. 
Nie wiem czy to jest ok? Moze tak lubia? 
 
#77 - Czy powinnam jakiws testy powtorzyc? 
Czy na razie dac spokoj skoro nic zlego sie nie dzieje? 
A moze dzieje a na nie wiem?
 
#82 - No i klej trzeba jakiś zakupić... Polecacie jakiś?
 
#95 - Moze watro przeciac go na pol i wtedy postawic kazda polowke na ciecie?
Na szybach zaczely mi sie pojawiac fioletowo-rozowe maziaje. To chyba dobrze nie?
 
#96 - Pytanie odnosnie "przeciazenia systemu": w jaki sposob moze sie objawiac i kiedy mozna sie go spodziewac po wprowadzeniu za dyzej ilosci zwierzat?
 
#99 - Zoa ma od tamtej strony sasiada - jakiegos dzikiego Zoa ktory sam wyrosl ze skaly. Dzieli je 1 cm na oko. Czy ten sasiad moze byc agresywny?
 
#101 - Moze powinnam kupic mu cos mniejszego, zeby mial wybor?
 
#104 - Czy to juz objaw "przeciazenia systemu" i powinnam juz zamowic odpieniacz albo jakas chemie zaczac lać?
 
#106 - Ale dlaczego dopiero teraz?
 
#108 - To dlaczego parametry No2 i No3 byly zero? Chyba rowniez zle zrozumialam, ale to mialo byc wyznacznikiem konca dojrzewania... Co człowiek to opinia. 
Czy nie powinna mi krewetka paść jeżeli wsadziłabym ja do niedojrzalego zbiornika?
 
#110 - No ok..ale czy zycie ktore bylo na skale i obumarło częściowo wsadzone do niedojrzalej wody nie powinno podniesc NO2 a nastepnie NO3? 
I wlasnie po 2 tygodniach czaczac sie stabilizowac?
 
#128 - W Castoramie też dostanę? I można tego używać jako chusteczki do wylapywania tych brudów i czestego usuwania/podmianki?
 
#131 - Jeszcze koleżanka chce kostkę kupić napowietrzajaca dla hodowli Artemii, bo mysle, ze to lepsze jedzenie na ten okres dojrzewania, niz te mrozonki ktore moga opadac na dno i zalegac. 
Dobrze myślę?
A czym ta włóknina różni się od fizeliny?
 
#133 - 1 pytanie: czy to ze wsadzony do kaskady zanurzony jest ponizej poziomu minimalnego nie pogorszy jego skutecznosci?
 
#140 - Ma ktos z Was akwarium typu moje 40-60l i wszystko opanowane?
 
#151 - Wirnik ma zdjeta obudowe ( zalecane w celu poprawienia wydajnosci) i moze to jest powodem? 
 
#152 - Czy to mozliwe by miec takie gluty
I jednoczesnie zerowe no2, no3?
 
#168 - A do tego wszystkiego, czy nie mozna w takim wypadku zastosowac tam pompe rodzimego producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×