Skocz do zawartości
Swietlik

Nano Marinus Cube 60l - nowicjusz od zera

Rekomendowane odpowiedzi

tak... i autotransformator do pompy i całej reszty  rozmiaru większego niż całe akwarium :)

 

 

*urządzenia przeznaczone na rynek amerykański nie są przystosowane do zasilania naszym europejskim prądem i nie chodzi tylko o inny kształt wtyczki. O ile elektronika coraz częściej potrafi automatycznie przełączyć się przystosowując do bieżących warunków zasilania (nie zawsze i nie każda) to już na bank podłączając pompy czy ballasty świetlówek przeznaczone na rynek USA w Polsce, uzyskać możesz ciekawe efekty audiowizualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie dasz rady wygospodarować w domu kątka na "porządny" zestaw  typu kostka z kominem, postawiona na szafce w której po Bożemu wstawisz sumpa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak... i autotransformator do pompy i całej reszty  rozmiaru większego niż całe akwarium :)

 

 

*urządzenia przeznaczone na rynek amerykański nie są przystosowane do zasilania naszym europejskim prądem i nie chodzi tylko o inny kształt wtyczki. O ile elektronika coraz częściej potrafi automatycznie przełączyć się przystosowując do bieżących warunków zasilania (nie zawsze i nie każda) to już na bank podłączając pompy czy ballasty świetlówek przeznaczone na rynek USA w Polsce, uzyskać możesz ciekawe efekty audiowizualne.

 

A do jakiej "reszty"? Transformator to na pewno nie wielkosci akwarium, no i mozna go do szafki schowac jednak, skoro samego odpieniacza nie mozna.

Naprawdę nie dasz rady wygospodarować w domu kątka na "porządny" zestaw  typu kostka z kominem, postawiona na szafce w której po Bożemu wstawisz sumpa ?

Niestety nie.

Faktycznie wielki ten transformator - nie ma co... ;)

 

http://polskastrefa.pl/warszawa/rtv/pozostale/transformator_napiecia_do_sprzetu_z_usa_100w,6orp

WYSOKOŚĆ : 60 MM

SZEROKOŚĆ : 60 MM

DŁUGOŚĆ : 80 MM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że chcesz cały zestaw przytargać nie sam odpieniacz. Mimo to - Kobita jak już się na coś uprze to możesz se gadać. A to że całość bedzie działała słabiej (różnicy w częstotliwości napięcia Ci trafo nie wyrówna) a żarło bedzie prądu 30% więcej to już zakładam pomijalny szczegół - ok, brać kupować nie żałować.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki zestaw?

Rada jaka mi dajesz kosztowalaby mnie mase pieniadzy. Nowe akwariu, nowa szafka, sump i kupa nowego sprzetu. Wiesz ile moja mala szafka kosztowala? 330 zł. A akwaria klejone w ogole nie podobaja mi sie. Wiec dziekuje, ja postaram sie ogarnac z tym co juz mam.

A do tego wszystkiego, czy nie mozna w takim wypadku zastosowac tam pompe rodzimego producenta? No jakos ludzie sobie radza...no moze jedna polowa, druga tylko zarzeka ze sie nie da.



I znowu z ta Kobita mam najazdy... Ja mam też zacząć uzywać zwrotów typu "macho", "chłop roztrop" czy czegoś podobnego żeby ktoś zauważył, że to nieprzyjemne dla kogos po drugiej stronie ekranu? Uprzejmość nic nie kosztuje wiecie?

Edytowane przez Swietlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam najmocniej - jeśli nazwanie Kobiety Kobietą (nawet jeśli klepie sie w klawire szybko i zjada przy tym literki i ogonki) jest przestepstwem to ja nie mam argumentów na swoją obronę...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki miales cel w zwracaniy sie do mnie Per Kobita? Po zdjeciu widac ze jestem nia. Per Nick nie wystarczy, Pingwinie? Czy lepiej Facecie, co nigdy instrukcji nie czyta i o droge nie pyta? Podoba sie?

Jak tak sie zachwuje Moderator na forum to juz dno zupelne. Nic tu po mnie. Jakies chamskie srodowisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Swietlik - chamskie środowisko, forum to dno zupełne - jeśli jeszcze raz wypowiesz się o nas wszystkich w taki sposób, czeka cię ban:)

Pozdrawiam wszystkich chamów

 

Przepraszam za offtop - ale widzę że nam się @Swietlik rozpędził (strach nazwać panią czy kobietą, bo zwyzywany od chamów zostanę... )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie Dominik spoko ...

Jest mi bardzo przykro że poczułaś się obrażona - przeprosiłem, nie miałem złych intencji. Jeśli uważasz że miałem jakiś bliżej nieokreślony cel - trudno, nie mam na to wpływu.

Kobiet w domu mam 3 i żadnej, (słownie Ani Jednej) nie przepowiesz bo one Wszystkie wiedzą lepiej. Zawsze i o wszystkim. Z Tobą widzę jest identycznie.

Stwierdzam z całym przekonaniem że kompletnie, absolutnie nie ma sensu Ci doradzać, bo albo wszystkich wkoło opier... że nie ustalili wspólnego stanowiska żeby ci dogodzić z radą, albo oberwie od chamów - słusznie/niesłusznie, niepotrzebnie skreślić.

A co do tego czy jesteś w stanie mnie obrazić... życie jest za krótkie żeby przejmować się takimi pierdołami jak to co ktoś na mnie na forum napisał :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze loccutus prawi ! Z "Kobietą" nie wygrasz za chiny .



Z resztą jak widać Pani Swietlik chyba nie skorzystała z ani jednej rady, którą tutaj ludzie z ogromnym doświadczeniem przedstawiali. Nie rozumiem po co zakładać temat, skoro i tak się wie lepiej. No żal po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transseksualizm (z łac. transire → przechodzenie) – zaburzenie identyfikacji płciowej, postać zespołu dezaprobaty płci, polegająca na pragnieniu życia i byciu akceptowanym jako osoba płci przeciwnej fizycznie[1]. Osoby o biologicznych cechach płci męskiej, ale poczuciu bycia płci żeńskiej oznaczamy M/K lub nazywamy transseksualistkami lub transseksualnymi kobietami, natomiast osoby o biologicznych cechach płci żeńskiej, lecz czujące się mężczyzną oznaczamy K/M lub nazywamy transseksualistami lub transseksualnymi mężczyznami[potrzebne źródło].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pani ma kompleks "kobiety" - więc dajcie sobie spokój Panowie. Cokolwiek powiecie używając rodzaju żeńskiego to Pani odbiera jako agresję na Jej płciowość. Stosujcie formę bezosobową a będzie dobrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja dodam do pieca, mimo, ze juz odpuscilem pisanie do tej kobity.

kupilas babo mega siusiakowy zestaw bo ci tak kobieca intuicja podpowiedziala. opierdalasz wszystkich dookola za swoje bardziej lub mniej madre dzialanie.

dostajesz dobre rady ktore masz centralnie w powazaniu. obrazasz chlopakow, ktorzy naprawde sa mili dla kobiet pojawiajacych sie i pomagaja jesli pytania sa przynajmniej sensowne.

w doooopie mialas sugestie dotyczace przeczytania dzialu dla poczatkujacych.

i jeszcze jakas qrna manife jajnikow nam tu odstawiasz... no zesz qrna... ja mily jestem ale co za duzo to i swinia nie zdzierzy.

dasy i muchy w nosie zachowaj dla swojego pana nazyczonego, sponsora akwarium czy kimkolwiek tam jest.

dalas dziewczyno ciala tym zakupem to przelknij ta pigule bo to tylko TWOJA i niczyja wiecej wina.

albo kup sobie chomika.....

syryjskiego.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sushi dobrze to spuentował ! Myślę że szkoda więcej gadać na ten temat. Pani już sobie poszła i się obraziła, na wszystkich. A i tak gadanie męskie przeciw damskiemu, to walka z wiatrakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×