Skocz do zawartości
seb

SeaFarm Gdańsk - aktualności

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Zakładamy ten temat dlatego żeby Was informować o tym co się zmienia w sklepie, co pojawia się nowego, jakie zwierzaki trafiają z kwarantanny do części sklepowej, ale też dlatego żeby ten wątek stał się czymś na kształt bramki łączącej sklep z klientami, nie koniecznie nawet jeśli chodzi o informowanie Was o tym co się dzieje w sklepie, ale też jeśli macie jakieś pytania czy uwagi do nas to proszę śmiało piszcie. 

Póki co trwa walka ze sklepem online, idzie to powoli, staramy się pisać opisy korali i ryb sami, tyle co wiem z doświadczenie, ewentualnie to co uda mi sie wyczytać jeśli czegoś nie wiem, dlatego tyle czasu to zajmuje. Do tego staramy się być na bierząco z zamówieniami, informować klientów co się w danej chwili dzieje z ich zamówieniem, to też zajmuje sporo czasu. Na pewno z czasem to wszystko sie unormuje i podociera, teraz jest trochę "szarpaniny", no ale inaczej się nie da. W ubiegłym tygodniu do sklepu online trafiła część lps-ów, w weekend lampy i swietlówki ATI, jutro mam nadzieję uda mi się wprowadzić troche nowych szczepek które już się nadają i trafiają z hodowli do sklepu i część sps-ów, a także ryby których część trafiła z kwarantanny na sklep w piątek, część dziś. 

Tak czy inaczej - zapraszamy :)

 

Tutaj proszę część lpsów:

http://sklep.seafarm.pl/pl/c/Koralowce-twarde-lps/21

 

 

Pozdrawiam

Seb

Edytowane przez seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia części sps-ów które jutro znajdą się w sklepie online :)

 

img0681kopiowanie.jpg
 
img0684kopiowanie.jpg
 
img0685kopiowanie.jpg
 
img0686kopiowanie.JPG
 
img0690kopiowanie.jpg
 
img0691kopiowanie.jpg
 
img0692kopiowaniec.jpg
 
img0693kopiowanie.jpg
 
img0695kopiowanie.jpg
 
img0697kopiowanie.jpg
 
img0698kopiowanie.jpg
 
img0701kopiowanie.jpg
 
img0702kopiowaniez.jpg
 
 
img0703kopiowaniex.jpg
 
 


Korale są u nas już jakies sześć tygodni, więc to nie świerzaki, z resztą widać świeże odrosty, mają się świetnie :)
 

img0704kopiowanie.jpg
 
img0705kopiowanie.jpg
 
img0706kopiowanie.jpg
 
img0707kopiowanie.jpg
 
img0710kopiowaniew.jpg
 
img0711kopiowanie.jpg
 
img0712kopiowanie.jpg
 
img0713kopiowanier.jpg
 
img0720kopiowaniet.jpg
 
img0721kopiowanie.jpg
 
img0724kopiowanie.JPG
 
img0725kopiowanie.jpg
 
img0726kopiowanie.jpg
 
img0727kopiowanie.jpg
 
img0728kopiowanie.JPG
 
img0729kopiowanie.jpg
 
 

 

Edytowane przez seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dojechała kolejna dostawa soli Blue Treasure, sól póki co budzi kontrowersje, ale myślę że już niedługo, powody są dwa, pierwszy to jakość, a drugi to cena, nie chodzi mi bynajmniej o stosunek jakości do ceny, ale o jakość samą w sobie, serio :) kilku naszych klientów już się "przesiadło" na nią, nasze baniaki i hodowlane dla spsów i sklepowe też są nią solone, już jakieś 5 miechów, póki co - zero negatywów, a pozytywów sporo :) Jeśli macie jakieś pytania to proszę piszcie, chętnie odpowiem.

 

img0741kopiowanie.jpg
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. a Jak pracujesz z iloma do iloma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Zamówiłem sobie próbkę tej soli. Pewnie jedna podmiana 10% to trochę mało by  ocenić wpływ soli na kondycję baniaka, ale od czegoś trzeba zacząć. Mierzyłeś fosforany w świeżej solance? Jakbyś miał porównać do IO, to jakie różnice byś wypunktował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciolek, nie używamy spsowej, cenę mogę Ci podać jutro. Lpsowa jest idealna moim zdaniem pod spsy, nie wiem jaki trzeba by mieć baniak żeby używać spsowej, z drugiej strony jeszcze jej nie testowalem, jakos nie lubię ostatnio eksperymentować skoro obecna działa idealnie.

Thomash, tak szczerze to nie ma czego porównywać, ja dlatego zacząłem poszukiwania nowej soli, bo żadna na rynku mi nie odpowiadała, teraz już nie szukam :)

Wirtron, nie bardzo zrozumialem Twojego posta, ale jeśli pytasz gdzie i w jakich godzinach pracujemy to na ul. Kartuskiej 354d od poniedzialku do piatku w godzinach 11-19 a w sobote 11-14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciołek, cena sps-owej to 184,99 za 20 kg.

 

Na strony sklepu trafiły ryby które z kwarantanny trafiły do zbiorników sklepowych, wszystkie oczywiście jedzą i maja się świetnie :)

 

http://sklep.seafarm.pl/pl/c/Ryby/19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarła spora dostawa suchej skały, płyty, bryły i duuużo suchego piasku :) Jutro do zbiorników handlowych trafiają ryby z kwarantanny, między innymi Ctenochaetus strigosus normalny i forma żółta, Nemateleotris magnifica, afrykański więc mega pomarańczowy Pseudanthias squamipinnis, ciekawa forma barwna Valenciennea puellaris, Chromisy vanderbilti dość poszukiwane, Chaetodon auriga, vagabundus, Hepatusy "Yellow belly", Acanthurus leucosternon, Hexy, rzadki wargacz Paracheilinus mccoskeri rozmiarem i temperamentem idealnie pasujący do niewielkich zbiorników, Forcipiger flavissimus, Heniochus acuminatus, Centropyge acantops i kilka standardów jak Salariasy, Brzydale czy wargatki czyściciele. Wszystkie ryby są w naprawdę mega kondycji, wszystkie jedzą, wręcz żrą :) Z czystym sumieniem polecamy - "Nie ma lipy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zdjęciami, a  dla wielu jeden krótki filmik mówi więcej niż tysiąc zdjęć :)

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś niedługo pojawi się w sklepie i nagra filmik .

Tej osobie aż tak ręce nie będą się telepały :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy Snejku ;)

A dziś, do naszej oferty trafiła część preparatów KZ, jutro, jeśli zdążę trafi reszta, ale mogę nie zdążyć, bo jutro kolejna dostawa zwierzaków, tym razem Indonezja ;)

 

http://sklep.seafarm.pl/pl/c/Preparaty-Korallen-Zucht/100

 

 

A tak jeszcze "przy okazji" zapraszam na nasz profil na Facebooku, tam też znajdziecie bierzące informacje, aktualności , do tego fajne fotki i sporo innych ciekawostek nie tylko z życia sklepu, ale ze świata akwarystyki, a także ciekawostki z życia mórz i oceanów. Zapraszamy! :)

 

https://www.facebook.com/coralfarmpl

 

Pozdrawiam

Seb

Edytowane przez seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na specjalne życzenie jednego z klientów filmik naszego jedzącego Forcipiggera :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×