Skocz do zawartości
dziadu

Reef Spot [Poznań]

  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep?

    • Zły
      5
    • Średni
      0
    • Dobry
      0
    • Bardzo dobry
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Z tego co wiem to sklep się przenosi a nie likwiduje :)

Jakoś tydzień temu rozmawiałem z właścicielem.

Początkiem listopada ma być już otwarty.

 

Pozdrawiam

 

Tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, można coś jeszcze kupić w tym sklepie. Zależałoby mi na jedzeniu dla rybek. Czy zmuszony jestem jechać do Bogucina. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo niezbyt pochlebnych opinii o sklepie internetowym Reef Spot zdecydowałem się zakupić tam wirnik do pompy Newa BP 1202 (tylko tam znalazłem).Po blisko dwóch tygodniach od zakupu,zaniepokojony brakiem dostawy zakupionego towaru,wysłałem im e-mail z zapytaniem czy paczkę wysłali.Niestety w ciągu dwóch dni nie doczekałem się odpowiedzi.Zadzwoniłem więc na jeden z dwóch numerów tel.podanych na ich stronie interetowej ale ten okazał się nieaktualny (prawdopodobnie odebrał go były właściciel), pod drugim podanym nr tel.zgłosiła się osoba twierdząca, że nie jest już pracownikiem firmy Reef Spot. Post zamieszczam aby ustrzec innych przed stratą nerwów i pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgloszenie na najblizszym posterunku policji z informacja o oszustwie internetowym czyni cuda :)

nagle byli wlasciciele odzyskuja pamiec i chęć do oddania pieniedzy byle tylko wycofac roszczenie :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po blisko miesiącu sklep zwrócił pieniądze.Czy było to spowodowane zgłoszeniem na Policji,zamieszczeniem informacji na forach a może zwykłą uczciwością właściciela ,tego nie wiem

.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo zaplacilem za kratkę rastowa i d*pa nie ma do tej pory przesyłki a mineły już 2 tygodnie zero odezwu. Dzwoniłem pisałem i d*pa kontakt się urwał ! Jutro spytam czy oddają kase czy mam iść na policje. pOZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam, złożyłem zamówienie 3.04 w tym samym dniu zrobiłem przelew i lipa. 

Wysłałem zapytanie przez strone co się dzieje? - brak odzewu 

Wydłubałem jakiś numer tel. okazuje się że błędny. Niby tylko 40zł. ale sam nie wiem czy czekać czy zamawiać w innym sprawdzonym sklepie.

Nigdy więcej obojętnie za jaką kase

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×