Skocz do zawartości
zho

Tarło Synchiropus ocellatus

Rekomendowane odpowiedzi

No nie jest chyba tak zle w moim akwarium, wczoraj wieczorem w poswiacie mojego nocnego oswietlenia podgladalem tarło mojej parki mandarynow Synchiropus ocellatus.

Zaglądam sobie po powrocie do akwarium, a tam płyną wspólnie samica przodem, samiec nieco z tyłu wysoko nad powierzchnią gruzowiska a za samica ciagną się krótkie snurki ikry, która samiec skwapliwie zapładnia.

Szkoda, że pewnie nic sie nie uchowa ale i tak fajnie widzieć, że zwierzakom się na amory zbiera. Oj było mi to potrzebne po ostanich "przygodach."

Akwarium 200l na soli IO ze zbiornikiem technicznym 45l porosniete glonami i koralowcami miekkimi.

Edytowane przez zho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry człowieku, wróciłem do domu od klienta zmęczony jak koń po westernie, jak zobaczylem szybującą parę to pierwsza myśl była mniej więcej taka: pip pip pip znowu cos się pip w akwarium pip zakładam slodkie, potrafie je zrobić pip bezobslugowe prawie.

Pewnie że nie zrobiłem ale dzisiaj wieczorem się zasadzę z aparatem, dalem solowca z tranem rybkom, tran kotu mozna zobaczyc na tej stronie z cba.pl :)

Moze uda sie rozpustniki dopasc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz podkarmiam je oprocz solowca z tranem pokarmami dla dyskowcow Tetry, moze to nieortodoksyjne podejscie do karmienia ryb morskich ale jak widac reklamacji nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie cyknac 1 fotke z kawałka tarła.

post-474-0-19643800-1363299740_thumb.jpg

Edytowane przez zho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×