Skocz do zawartości
Hubert

Moje 280 litrów

Rekomendowane odpowiedzi

No, wreszcie się doczekałam, dziekuje bardzo.

Ładnie rosną :rolleyes:

Pozdrowienia dla Agnieszki :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbiornik powoli zapełnia się i wreszcie zaczyna wyglądać tak jak to sobie założyliśmy na początku. Wreszcie czujemy satysfakcję i jesteśmy przekonani, że wybraliśmy dobrą drogę, choć wkraczaliśmy na nią z wieloma wątpliwościami. Korale rosną i mają niesamowite kolory. Miękasy super się pompują, gorgonie polipują, a przede wszystkim przyjmują pokarm. Od kilkunastu dni, dzięki uprzejmości Łukasza (Acropora) mam okazję wypróbować wybrane produkty FaunaMarin, do których podchodziłem z rezerwą. Mimo tak krótkiego czasu, w ciągu którego karmię FM korale, muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Najlepiej i najszybciej zareagowała Scleronephthya żółta, która mimo, że była ładnie napompowana, wydłużyła się jeszcze bardziej. Anthogorgia polipuje jak wcześniej ale polipy ma sporo dłuższe, a drobnopolipowe gorgonie jak Acabaria, ku naszej uciesze, polipuje o wiele częściej.

Roboty jest po ciulu dla nas obojga ale praca przy tych zwierzakach to prawdziwa przyjemność :( Poniżej fotki jak akwa wygląda na dzień dzisiejszy.

Korzystając z okazji życzę wszystkim forumowiczom spokojnych, ciepłych, spędzonych w rodzinnym gronie (i ze swoimi podopiecznymi :rolleyes:) Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

1191_thumb.attach

1192_thumb.attach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubert mieliśmy kiedyś małe ścięcie na temat filtratorów na nanoreef (tam mam nick: froolk). Myliłem się w ocenie Twojej osoby. Potrafie się przyznać do błędu. Sorry :cry: i zarazem chylę nisko czoła. Akwarium naprawdę robi wrażenie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:smile: Serdeczne dzięki za takie przyjęcie tej aranżacji. Jest mi niezmiernie miło, że są osoby, którym taki (mało popularny) system się podoba i są w stanie się do tego przyznać :sad::wink: Jeszcze raz thx

@Adam, my spięcie? jakie spięcie, ja już nic nie pamiętam :pardon::wink: A tak poważnie - doceniam to co tu napisałeś, bo wiem, że niewielu byłoby stać na coś takiego :smile: Pozdrawiam Cię serdecznie.

@ Jarosław, ładnie to brzmi - "Rajski zagajnik", tylko zastanawiam się, czy podobne zdanie na ten temat ma np. zooplankton :wink:

Pozdrawiam i pamiętajcie aby nakarmić swoje zwierzaki, a samemu się nie przejeść :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już poprzednicy wszystko napisali - dodam tylko od siebie - rewelacyjne !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×