Skocz do zawartości
Admin

Thcskiba [Szamotuły k.Poznania]

Jak oceniasz sklep?  

15 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep?

    • Zły
      2
    • Średni
      3
    • Dobry
      3
    • Bardzo dobry
      59


Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem pierwszy raz zakupy u Rafała i jestem

bardzo zadowolony-pełny profesjonalizm.Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja regularnie robię zakupy u Rafała i również jestem bardzo zadowolony. Na prawdę polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też :D:D:D

Tylko odpieniacz jest od zachodnich sąsiadów bo ostatnio uparł się na zaniechanie projektu "odpieniacz" ;) O reszcie zbiornika można mówić "Skiba-baniak" :cry::):smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż tu można więcej dodać , napisać ..... Rafał to profesjonalista w każdym calu. Wielki pozytyw , plus itd.......

---- jeszcze raz podziękowania za pomoc przy budowie mojego nowego odpieniacza.

PK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jest to pierwsze forum, na jakim się zarejestrowałem, a zrobiłem to ze względu na Pana Kaczmarka. Tydzień temu zakupiłem u Pana Rafała pełną, niestandardową instalację CO2. Sprzęt działa idealnie i już widać pierwsze efekty, ale nie to jest najważniejsze. Telefonując do Pana Rafała po raz pierwszy nie miałem "zielonego pojęcia" o nawożeniu dwutlenkiem węgla. Pan Kaczmarek z ogromną dozą cierpliwości, wiedzy i pasji zapoznał mnie z tą tematyką, zaproponował konkretne rozwiązanie i udzielił mi niezbędnych informacji w przedmiocie techniki CO2. Działalność Pana Kaczmarka jest rzadkim przykładem polskiej firmy działającej po amerykańsku. POLECAM !!! Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, niespotykana pasja i zaangażowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety jako ze w ten weekend znowu wyladowalem w szpitalu z moim serduchem :frown: jestem zmuszony na pewien czas odstawic soja dzialalnosc w zakresie DIY

Prosze nie pytac czy cos wykonam tak jak pisalem musze to odlozyc mam nadzieje ze na krotki okres

Na ta chwile dokoncze tylko to co mam zamowione i stop

Jesli cos tam wydlubie to napewno pokaze ale niestety nie bede przyjmowal zamowien na budowe sprzetu

Sorrka ale niestety zdrowie wazniejsze

Sklep bedzie funkcjonowal normalnie moze tylko znikna na jakis czas moje wyroby

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał zdrowia i jeszcze raz zdrowia i byś sił nabrał bo niewiadomo kiedy Cię goście nawiedzą a musisz mieć siłe by żurek ugotować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, gdy będziemy już za starzy by zajmować się akwarystyką, zasiądziemy przy kominku , zapalimy fajkę i przy kawce opowiemy wnukom o handlu z Tym Człowiekiem ! To Lśniący Diament wśród ludzi trudniących się akwarystyką.

RAFAŁ to chyba jedyna osoba, która jako nieliczna z szerokiego grona zajmujących się tą profesją szanuje ciebie, twój czas i pieniądze. Jedyny jakiego znamy który doradzi, podpowie, dopasuje właściwy wariant i klasę sprzetu jakościowo i kosztorysowo. Tu się ma gwarancję pełnej profesjonalnej obsługi nie przy zakupach, ale też w trakcie użytkowania sprzętu. Znamy przypadki gdzie te niezbyt tanie hobby jest wykorzystywane bezwzględnie przez sprzedających w myśl zasady "stać cię na solniczkę chamie to stać cię i na mnie". RAFAŁ to facet który został chyba wyciągnięty z innego świata i rzucony w te bagno przypadkowo. I należy dziękować losowi, że taki gość zajmuję się tym czym się zajmuję, bo robi to świetnie. Ukłony nasze też dla REBCIA dzięki któremu odkryliśmy RAFAŁA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam raz z zakupami zobaczyłem , uwierzyłem.

Nic dodać nic ująć.

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilem niewielkie zakupy przez internet, ale i tak gorąco polecem ja napewno będę klientem Pana Rafała. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panie Rafale czy forma kontaktu na Pana stronie działa bo wysłałem zapytanie i jak narazie zero odpowiedzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, Panie Rafale czy forma kontaktu na Pana stronie działa bo wysłałem zapytanie i jak narazie zero odpowiedzi?

To norma ja juz sie przyzwyczailem :eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisane

Wlasnie dlatego iz jest brak czasu od dzis nie przyjmuje juz zamowien na zrobienie zadnego sprzetu

Niestety koncze z dlubaniem jesli cokolwiek zrobie wystawie na sprzedaz

Tak jak pisalem wczesniej od dzis koncze z DIY i nie przyjme juz zamowien na wykonanie jakiegokolwiek sprzetu

Ostatnie miesiace nauczyly mnie ze polak to dziwny klient i wybierajac najtansza opcje pozniej narzeka ze pompa warczy, ze cos tam .. a mogl zamowic sobie z pompa 3 x drozsza ale niestety ...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, gdy będziemy już za starzy by zajmować się akwarystyką, zasiądziemy przy kominku , zapalimy fajkę i przy kawce opowiemy wnukom o handlu z Tym Człowiekiem ! To Lśniący Diament wśród ludzi trudniących się akwarystyką.

RAFAŁ to chyba jedyna osoba, która jako nieliczna z szerokiego grona zajmujących się tą profesją szanuje ciebie, twój czas i pieniądze. Jedyny jakiego znamy który doradzi, podpowie, dopasuje właściwy wariant i klasę sprzetu jakościowo i kosztorysowo. Tu się ma gwarancję pełnej profesjonalnej obsługi nie przy zakupach, ale też w trakcie użytkowania sprzętu. Znamy przypadki gdzie te niezbyt tanie hobby jest wykorzystywane bezwzględnie przez sprzedających w myśl zasady "stać cię na solniczkę chamie to stać cię i na mnie". RAFAŁ to facet który został chyba wyciągnięty z innego świata i rzucony w te bagno przypadkowo. I należy dziękować losowi, że taki gość zajmuję się tym czym się zajmuję, bo robi to świetnie. Ukłony nasze też dla REBCIA dzięki któremu odkryliśmy RAFAŁA.

Nic dodać, nic ująć, właśnie taki jest Rafał, oderwan na siłę z rafy i stara się by każda mini czy mikro czy piko rafka była jak najlepszym odzwierciedleniem natury.

Jest też sporo osób wykorzystujących tą jego "słabość", ja też naciągam go nie raz nieprzyzwoicie, ale przynajmniej nie przyjdzie mi do głowy kupić gdzie indziej nawet jakąś duperelę.

Trzeba mu tylko dużo zdrowia !!!

A tak właściwie to po kiego ta ankieta ? ktoś ma wątpliwości ? czy aby sklep rzetelny ?

Tak sklep jest, może nie ma lad cukierkowych, ale jak zakupy to tylko u Skiby :dance3:

PS. fujara ze mnie, nie przylukałem, że na temat wszystkich prawie sklepów jest ankieta :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×