Skocz do zawartości
Admin

Octopus [Rybnik]

Jak oceniasz sklep?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep?

    • Zły
      1
    • Średni
      1
    • Dobry
      2
    • Bardzo dobry
      9


Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś wie co się dzieje z tym sklepem bo stronka coś nie działa i czy w ogóle jeszcze istnieje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, sklep działa. W ostatnich tygodniach przechodził remont ale w tej chwili działa normalnie. Co do stronki to nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam wczoraj pierwszy raz. Jak dla mnie wypas na stanie ma akurat dużo korali i ryb, skały też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jutro będę mieć od nich ryby ale jak narazie mogę powiedzieć że kontakt z właścicielami jest super;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bo sam zadzwonił dzień później i mówił że może go nie być w sklepie, czyli miło że informuje klienta o tym że sklep może być nieczynny;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ,że jestem pozytywnie zaskoczony zakupami w tym sklepie. Kupowałem korale i zwierzaki. Ryb własciciel mi nie sprzedał, bo powiedział, że były niedawno przywiezione i nie wiadomo, czy jedzą pokarm ale jak chcę to mi je zarezerwuje i mogę sobie je odebrać za tydzień. Za tydzień podjechałem i zakupiłem. Były dla mnie zarezerwowane. Oczywiscie z demonstracją, że jedzą mrożonki :-) Nie mam zbyt wielkiego doswiadczenia w zakupach żywego towaru, ale w żadnym ze znanych mi sklepów nie podchodzi się tak indywidualnie do klienta. Bardzo duży pozytyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×