Skocz do zawartości
seb

Nowe forum o akwarystyce morskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Walker, przeprosiny przyjęte?

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb nie obrażam się na mądrzejszych od siebie...tak jak pisałeś wszystko sobie wyjaśniliśmy przez telefon,nic dodać nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie tam zarejestruje dopiero jak tapatalk mi to odnajdzie. Narazie nie odnajduje. Poza tym będę pisał na tym forum, gdzie bedą ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie.

Nikt nikogo do niczego nie zmusza.

To wolny kraj. Każdy ma możliwość wyboru

Ktoś chce być na tym forum inny na tamtym a teraz jeszcze innym. Wolna wola.

Ja czytam od wczoraj wszystkie trzy i do tego jeszcze inne.

Wspólne hobby powinno nas łączyć a nie dzielić a to nie zależy od ilości forów tylko od wiedzy i porad jakie tam można znaleźć .

A przede wszystkim w kulturze i treści merytorycznej wypowiedzi. Bez bezsensownych utarczek słownych.

Jeśli wojna to na argumenty i materiały źródłowe.

Udowadnianie że ja wiem lepiej bo u mnie to się sprawdziło to totalna bzdura. To jedna ze ścieżek którą się podaje w dyskusji lub poradach.

Kibicuję wszystkim forum o akwarystyce morskiej zarówno NR jak AR i teraz SF.

I jeśli moje pobożne życzenia na temat atmosfery wypowiedzi się spełni to to nas połączy.

Uf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci :P

@buczi 82

Utrafiłeś w samo sedno

Na podwórku, pod trzepakiem też tworzyły się bandy... :crazy:

Różnorodność i konkurencja jest dobra :D

Powodzenia Panowie!

Edytowane przez Ali_Maga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj ja wspominam dobrze trzepak :) Ile ja tam zielska spalilem to masakra hehe Stare dobre czasy :)

A jesli chodzi o te wszystkie fora to ja nie wiem czego sie tak wszyscy podniecaja ? Jak ktos chce to bedzie na jednym, na trzech lub w ogole na zadnym, jak sie nei podoba to niech odejdzie i ciiiii ja tam bede na kazdym i na kazdym bede dupe zawracal :) Chociaz na NR juz mniej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się bardzo cieszę, ze powstaje coś nowego, coś innego, może coś lepszego, zdecydowanie wolę demokrację, wolność słowa i nie tylko,

żeby nie powiedzieć brzydko to od dłuższego czasu bardzo przykro mi się czytało te mierne wypowiedzi "ludzi trzymajacych władzę na NanoReef" szczególnie na temat produktów PS, i ta cenzura...brak szacunku...a dla tych niewygodnych ban, o ludzie!

zresztą zauważyłem totalny brak kultury wsród niektórych forumowiczów na NR, szkoda, że ludzie traktują takie fora jako możliwość "pojechania" sobie po kimś bo wydaje im się ze są no name i ponizajac kogoś na forum dowartościowują się, chwilowo...w danym momencie,

oby AquaReef i SeaForum nie poszły w zła stronę,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek_77

a ja się zastanawiam, czy kolejne towarzystwo które się pokłóciło lub zostało wywalone z TWA zakłada kolejne forum by tam wśród swojego "towarzystwa" szerzyć wiedzę o dostępnych w ich placówkach towarach?

pozdrawiam, Paweł

ps. czekam na forum ale niezależne od firm i nie będące, nie obarczone tym całym "dorobkiem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. czekam na forum ale niezależne od firm i nie będące, nie obarczone tym całym "dorobkiem"

Dziś postawić forum to 5 sekund :) hyhy - tylko osobiście to wątpię - by osoby z doświadczeniem - tym prawdziwym chciały tam siedzieć i od nowa pisać itd.,

osobiście to nie trybie o co chodzi z tymi forami i ludźmi w kwesti powiązań z firmami - ale może to i lepiej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rutra tutaj brakuje Ci demokracji ??? Ktoś Cię obraził,albo banem straszył???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o sytuacjach które od dłuższego czasu widziałem na NanoReef absolutnie nie zauważyłem tego na AquaReef

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kubek_77

to proste jak budowa cepa... na NR, na AR te same towarzystwo większość wokół kilku sklepów lub firm akwarystycznych się kręci, a na nowym forum... przecież Seb sam napisał, że przechodzi na swoje... więc...

nowa jakość eheheheheh obśmiałem się jak...

Panowie się nie dogadali więc skoro jednemu wychodzi promocja towaru i sklepu za pośrednictwem medium jakim jest forum i ineternet to aż się prosi żeby skorzystać z przetartych szlaków i robić dokładnie to samo, a że czas taki "sprzyjający" to trzeba było wykorzystać slogan "nowe, bez... merytoryczne, itd."

poza tym... wystarczy spojrzeć kiedyś było towarzystwo skupione wokół jednego później interesy zmusiły do tego by drogi tego towarzystwa się lekko podzieliły powstało drugie forum, teraz mamy kolejne rozstanie się ludzi z towarzystwa i powstanie trzeciego forum...

fakt te sarkastyczne wpisy o 4, 5 forum itd są niezłe, tylko musi się trafić kolejna grupa, która wybierze swoją "drogę" i będzie dbać o swoje interesy na tym małym poletku...

jakiś zwolniony pracownik, lub odchodzący z jakiejś firemki pewnie też by pragnął skopiować dobrze działający schemat NR. Możecie wieszać psy na właścicielach NR ale nie możecie jednego im odmówić, że pomysł był bardzo prosty i skuteczny - własna firma i własne zaplecze reklamowe w postaci portalu- forum. Samo się kręci pytasz googla o forum o akwarystyce morskiej wyskakuje nano-reef, jesteś nowy- nie masz "obciążeń" wchodzisz zakładasz konto, słuchasz rad ludzi kupujesz, a że jesteś leniwy wybierasz z zakładki u góry "sklep" i... już ;) kupiłeś zostawiłeś kasę, ta sama ekipa która ci radziła teraz ci komplementuje... klikasz sklep po raz kolejny.... itd, itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rutra ,aaa... to wiele tłumaczy :),szczerze mówiąc też nic podobnego nie zaobserwowałem :)

Edytowane przez Bigwalker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rutra tutaj brakuje Ci demokracji ??? Ktoś Cię obraził,albo banem straszył???

Dowaliłeś....... hahahaha nik tu nie straszy banem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys K.Tryc powiedział mi cos takiego "wiecej siedziec przy a kwarium a mniej na forach" ale widze ze wiekszość woli odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu się z Kolegą zgadzam. Jestem w trakcie przeglądania trzech for i widzę, że na co dzień nie da rady czytać wszystkich. Za dużo postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×