Skocz do zawartości
seb

Nowe forum o akwarystyce morskiej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mieliśmy to zrobić później, ale wyszło jak wyszło, będzie szybciej. Mianowicie, jakiś czas temu wpadł nam do głowy pomysł, może karkołomny, czas pokaże, pomysł żeby odpalić trzecie w naszym kraju forum o akwarystyce morskiej. Pomysł wziął się stąd, że chcielibyśmy wrócić do korzeni, do czasów kiedy forum o akwarystyce morskiej traktowało o niej własnie, bez utarczek, wzajemnych bitew, skakania sobie do gardeł, czy to się uda - zobaczymy, w każdym razie spróbujemy. Mam cichą nadzieję że się uda, jeśli nie - trudno, jak nie spróbujemy to się nie dowiemy :) nowe forum będzie moderowane wcale, albo prawie wcale, jedynym celem będzie zgłębianie tajników naszej pasji, bez osobistych wycieczek i zadym... Mam nadzieję że choć kilku z Was do nas dołączy i pomoże w tworzeniu być może czegoś nowego...

Zapraszam na www.seaforum.pl

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tez o to zapytać.

Właściwie co da zrobienie kolejnego forum? Jak trafią się takie "PANY" jak Tofik i Dyl czy Bartoszek to prędzej czy później trzeba będzie moderować, bo "wycieczek" się nie ominie. I konieć końców będzie to samo.

Aqua reef póki co nie jest nastawione na żerowanie za reklamy i chwała im za to, a sami moderatorzy są ok, więc czego więcej chcieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba będzie założyć wątek "trzyforumowość"... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dobre ja sie zastanawialem kiedy to nastapi po ostatnich wojnach na NR, jestem za a tam nich sie dalej panoszy ACTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tez o to zapytać.

Właściwie co da zrobienie kolejnego forum? Jak trafią się takie "PANY" jak Tofik i Dyl czy Bartoszek to prędzej czy później trzeba będzie moderować, bo "wycieczek" się nie ominie. I konieć końców będzie to samo.

Aqua reef póki co nie jest nastawione na żerowanie za reklamy i chwała im za to, a sami moderatorzy są ok, więc czego więcej chcieć?

Tofik o nic sie nie martw, zasady korzystania z forum sa banalne, wkrotce sie pojawia. Ze Slawkiem pije alkohol to i na ciebie znajdzie sie sposob.

Ja szukalem spokoju i merytoryki i znalazlem ja, a juz napewno o nia zadbam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam będę i tu zostanę a wojen z wiejskim marketingiem nie lubię i unikam, nie chce ktoś mieć klienta to nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezesie a co szkodzi żeby robić to tutaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja tam będę i tu zostanę a wojen z wiejskim marketingiem nie lubię i unikam, nie chce ktoś mieć klienta to nie

Z całym szacunkiem ale takich klientów jak ty czy ja będzie zawsze mnóstwo :) zwłaszcza że dochodzi coraz więcej nowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i tak ale z rynkiem akwarystycznym wcale nie jest tak wesoło i tu wiejski marketing sie nie sprawdzi, trzeba mieć wiedzę nie muchi w nosie a o klienta trzeba dbać już nie te czasy, opinii i sieci nie uciszysz czy to się komuś podoba czy nie. chyba że jestem w błędzie :ru: co ja się tam mogę znać to tylko moje zdanie :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, nie ma innej opcji, walka o Tapatalk trwa:-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×