Skocz do zawartości
Admin

Erybka [Zabrze / Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

182 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      45
    • Średni
      33
    • Dobry
      52
    • Bardzo dobry
      133


Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem tam kilka razy zakupy. Rzeczywiście podejście do klienta super, nie są nastawieni na zarobek potrafią doradzić biorąc pod uwagę rzeczywistą potrzebę klienta.

Strona internetowa nie nadąża za stanem faktycznym sklepu. Przesyłka konduktorska, oraz inne wysyłki załatwione elegancko z fasonem. Pompę dostałem praktycznie jeszcze przed zapłatą. Polecam ten sklep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jako dla "nie Polaka" jest ten sklep internetowy jedyna mozliwoscia zakupu,...kupowalem tam dwa razy przed rokiem przez net,i problemu nie bylo,teraz juz cos nie tak....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń i potwierdź zamówienie, ostatnio podobno mieli jakieś kłopoty z serwerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo szybko zrealizowali moje zamówienie. Od przyjęcia zlecenia do dostarczenia paczki mi do domu minęło na pewno mniej jak 24h.

Lubie tak robić zakupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie najlepszy sklep, na stanie wszystko co trzeba, rybki i korale pierwsza klasa - do tego rzadko spotykane gatunki maja na stanie. obsluga fachowa i co najwazniejsze - jak kupuje w erybce to wiem ze w zadnym innym sklepie taniej nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erybka to mój ulubiony sklep, zarówno w Warszawie jak i w Zabrzu jest super. Duży wybór zwierzaczków i sprzętu, bardzo sympatyczna cała rodzinka i wspaniałe podejście do klienta, bez żadnych dziadostw, przepychanek itp. po prostu pełen profesjonalizm.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep BARDZO dobry. Jestem tam czestym gosciem i zawsze moge liczyc na pomoc i porade w bardzo milej atmosferze. Poki co nie spotkalem sie z tym, zeby nie bylo na stanie tego po co przyjechalem. Spora powierzchnia sklepu i naprawde duzo zwierzakow powoduja, ze chce sie tam wpasc tylko po to, zeby zobaczyc co nowego w tankach. Ceny tez moim zdaniem bardzo dobre.

Dla kontrastu dwukrotnie bylem w Jaworznie i napewno juz nie wroce. To zupelnie inna bajka

Pozdrowienia dla calej rodziny z erybki. I Borysa oczywiscie :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o eRybke to jestem częstym bywalcem w Zabrzu. Zawsze można trafić na coś ciekawego, a właściciele chętnie pomagają i doradzają co będzie najlepsze. Duży plus za sprowadzenie dla mnie z Warszawy w szybkim tempie odpieniacza, który akurat chciałem zakupić. Wszystko załatwiłem przez telefon. Do zakupów zawsze dostaję jakiś upominek :)

Pozdrawiam

Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zakupy w oddziale warszawskim wypadły bardzo pomyślnie. Ryby w doskonałej kondycji, szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robilem zakupy osobiscie w Wawie i polecam bardzo sklepik mila i kompetentna obsługa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jak do tej pory (początek przygody z morszczyzną) nie jestem zadowolony z współpracy. Po zamówieniu zwierzaków kurierem za pobraniem czekam i czekam na przesyłkę a nic nie dochodzi (miało być wysłane w przeciągu 24h od złożenia zamówienia). Zadzwoniłem osobiście i dowiedziałem się że zamówione zwierzaki kraby i ślimaki będą dostępne dopiero za tydzień albo i dwa. Niestety nikt nie poczuł się na tyle odpowiedzialny żeby zawiadomić mnie o tym. Zrezygnowałem z zamówienia z powodu wyjazdu. Niezbyt szczęśliwie ułożyła się nasza pierwsza transakcja. Nie mniej jednak obsługa bardzo miła. Mam nadzieję że następnym razem sprawniej uda się załatwić nam deal bo z pewnością będę robił jeszcze nie raz zakupy w tym sklepie z racji korzystnych cen, wyboru towaru itd Chociaż czytając wasze opinie o tym sklepie wydaje mi się, że mój przypadek jest pojedynczym incydentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zakupy w tym sklepie wygladaly tak : zlozylem zamowienie wieczorem ,platnosc wybralem przelewem , przypomniałem sobie pozniej , ze zapomnialem czegos zamowic i dlatego nie robilem wplaty, dzwonie nastepnego ranka i mowie co bym jeszcze dokupil , pani oznajmia mi ze musze przelac jeszcze kilka zl za domowiony sprzet , na to ja oznajmiam ze jeszcze nie wplacilem pieniedzy za poprzedni , troche ja przygasilo bo wyslalaby towar za free, przelew zrobilem tego samego dnia , towar byl z ranka nastepnego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Wam ten sklep. Kupowałem tam już wysyłkowo ( błyskawica w 24 dostawa do domu ) jak i osobiście. Naprawdę panuje tam super atmosfera . Dziękuje Panu Tomkowi za piękną skałę i dobre słowo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w sklepie w warszawie i powiem że zwierząt od zatrzęsienia i w super kondycji, obsługa super, polecam w 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam kupiłem tam kilka rzeczy jak dotąd same pierdoły typu grzałki, sół, aerometr itp. itd. i zawsze byłem bardzo zadowolony z obsługi i zawsze jakaś mała zniżka była co uważam za bardzo dobrą praktykę i dzięki temu i dobrej atmosferze wiem, że wrócę do tego sklepu. Co prawda dzisiaj miałem z kumplem mały zawód kiedy okazało się, że po ok. 3 tygodniach wyprzedała się cała skała i już jej nie mają w Zabrzu i musimy czekać ok. 2 tygodnie na następną dostawę, a woda w baniakach już posolona, ale to chyba tylko potwierdza jakość towaru, a konkretnie skały z erybki dlatego poczekam i za 2 tygodnie podjadę do Zabrza po skałę i wiem, że wyjdę zadowolony z dobrym towarem za dobrą cenę.

Podsumowując :

+ bardzo przyjemna atmosfera

+ dobre ceny, a niektóre nawet bardzo dobre

+ możliwość negocjacji cen

+ dużo towaru na miejscu

+ profesjonalne i poważne podejście do każdego klienta nieważne czy zostawi w sklepie 100zł czy 1000zł

Generalnie polecam jeśli chodzi o zakupy osobiste w Zabrzu na temat zakupów przez internet się nie wypowiadam gdyż nie korzystałem z takowej możliwości.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam. W eRybce zakupy robiłem wielokrotnie wysyłkowo jak i osobiście w Warszawie, dobre ceny, towar super... polecam gorąco :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam, bardzo przyjemne zakupy w erybce w Warszawie.

Ostatnio kręciłem się po sklepie w kółko jak ból po kościach z godzinę, potem jeszcze gadki z godzinę.

Aż nie chce się wychodzić ze sklepu, he,he.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×