Skocz do zawartości
Admin

Erybka [Zabrze / Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

182 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      45
    • Średni
      33
    • Dobry
      52
    • Bardzo dobry
      133


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kilkukrotnie robiłem zakupy w erybce i nigdy się nie przejechałem tak jak ostatnio. Potrzebowałem dobrej jakościowo skały żeby podleczyć baniak. Kupiłem 10kg, skałą przyszła szybko, dobrze zapakowana i bielutka jak śnieg. Bez śladu jakiegokolwiek życia. Myślałem że coś z niej wylezie ale do dzisiaj cisza (zakupy robiłem na początku stycznia) pisałem do Pana Tomka jednak zero odzewu. Za cztery stówy dostałem kamyki do ogródka. To zdjęcie które jest na stronie w _żaden_ sposób nie oddaje wyglądu tego co ja dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to się mylisz co do jakości tej skały, jeżeli jest to skała z ostatnich dostaw, to jest to skała która przeszła już czyszczenie zewnętrzne, jest po prostu wyszczotkowana z wszelakich glonów które potem w procesie dojrzewania zaczynają gnić i przedłużają cały cykl. Osobiście uważam że jest to bardzo dobra skała która znacząco przyspiesza dojrzewanie.

Teraz trochę czasy się zmieniły, teraz raczej nie stawia się na skałę obrośniętą mnogo życiem, raczej wyszukuję się czystej skały ale to takie moje prywatne dywagacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że mnie właśnie zależało na tym życiu. A zdjęcie które reprezentuje tą "niesamowitą" skałę jest całkowitym zaprzeczeniem tego co jest sprzedawane. Moim zdaniem to delikatny szfindel i wprowadzanie klienta w błąd.

edit: tak mi jeszcze przyszło do głowy że moja skała jest bielutka, bez żadnych glonów wapiennych. Tak tą ją chyba można jedynie w occie wyprawić. Nie wiem z jakiej dostawy jest skała, ale kupiłem ją 08.01.2010r i miała wtedy dwa tygodnie. Może tylko mnie się takie gówniane kawałki trafiły, jednak więcej tam skały nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AA to co innego, dostać towar który na zdjęciu wygląda zdecydowanie inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magu tez mam kilka kilo z tej skaly, jedyny minus to taki ze maja tylko plaskie kawalki, ktorych nie lubie, ale ktore wykozystalem jako podstawe, skala jest bardzo fajna - bez zycia, bez aiptasi, bez glonów, bez niczego - czyli taka jakiej ja szukalem.

jest bez glonów wapiennych, no ale za 3-4 miesiace bedzie nie do odróznienia wiec wszystko ok.

poza tym rozłup jeden kawałek i zobacz jaka jest w środku - jak pumeks wiec bardzo dobra jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego ,ze mieszkam spory kawałek drogi od obydwu sklepów towar zamawiam przez internet.Jeśli chodzi o towar typu sól to jest ok,a i tak sól znalazem jeszcze tańszą ale to tak na marginesie, inaczej sprawa się ma z zywym towarem po kilku meilach i telefonach z prośba o zdjacie kilku np.korali lub ogólnej fotki nowej dostawy tu jest problem! No nic trudno , dobrze że sa inne sklepy.

Pozdrawiam Pana Tomka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Tomek najwyraźniej w Internecie udziela się tylko by poinformować o dostawie, na inną działalność w sieci nie ma czasu :D. Ale jak napisałeś, są inne sklepy :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam ponownie na zakupach i mają naprawdę dobry towar. Fakt że tylko Tomek tam zna się na rzeczy ale można liczyć na bardzo dobre ceny i potraf doradzić co kupić.

Jeden z 2-óch najlepszych sklepów w W-Wie ( drugi to Akropora i Łukasz) . Ale konkurencja jest zdrowa dla wszystkich :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim akwarystą lubiącym i trzymajacym korale niefotosyntezujace do odwiedzenia ERYBKI w Warszawie, spora dostawa i fajne rodzynki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Towar wczoraj zamówiłem o 15, dziś o 13 był u mnie w domu. Kolejne zakupy i kolejny pozytyw. Brawo Tomek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

również ostatnio ponownie zamawiałem i jak na razie wszystko jest na dobrej drodze :D POLECAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem stałym klientem sklepu w Zabrzu .Dla mnie jest to najlepszy sklep na śląsku ,fachowa i miła obsługa,nigdy mnie nie zawiedli .Polecam każdemu miłosnikowi morszczyzny :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry kontakt. Kupowałem nietypowy sprzęt, i jakie było moje zdziwienie jak dostałem telefon ze sklepu czy aby ten sprzęt jest właściwy do mojego akwarium. Dbają o klienta, bez naciągania, fachowa obsługa jak w Zabrzu tak i w Warszawie.

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezkonkurencyjne ceny!! kupowałem cały sprzęt do akwa ,sól, skała itp itd. Ceny najlepsze. fachowa obsługa... nigdy nie miałem problemów z kontaktem, generalnie duży pozytyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep to jakaś pomyłka jednego dnia rozmawiałem z jakaś starsza panią która powiedziała ze ma klienta w sklepie i w połowie mojego zdania odłożyła słuchawkę telefonu pomimo tego ze wcześniej wspomniałem ze chce w jej sklepie wydać 1000-2000 zł. Następnego dnia rozmawiałem z jakimś mezczyzna który jak się dowiedział ze przesyłka ma być nadana do Szwecji to nawet nie chciał ze mną rozmawiać. Pytałem się go czy wie ile kosztuje przesyłka za granice on nawet nie chciał tego wiedzieć.

Spławiając mnie powiedział mi dosłownie żebym sobie poszedł do innego sklepu bo oni się nie będą bawić w wysyłki zagraniczne.

Glosuje w sondzie na Zły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×