Skocz do zawartości
Admin

Erybka [Zabrze / Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

182 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      45
    • Średni
      33
    • Dobry
      52
    • Bardzo dobry
      133


Rekomendowane odpowiedzi

Aktualnie mogę polecić, kiedyś jakoś nie wyszło ale teraz.... pełna klasa. No i oddział w Warszawie. Dodatkowo nie ma rzeczy nie możliwych - a to się ceni.

Sam Tomek dość zakręcony :) ale to na plus, aktualnie stałem się stałym klientem, szkoda tylko że w korkach muszę się przebijać na drugą strone stolicy :)B):cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smithpl: szkoda tylko że w korkach muszę się przebijać na drugą strone stolicy

No nie Wam tam w Warszawie w d.... się poprzewracało, ja do Zabrza mam ok 150 km :)

Ogólnie sklep polecam dużo udanych transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, trochę poczekam i będę miał metro :)

Swoją drogą to jak chce przelecieć ulubione morszczaki w Warszawie w sobotę to ciężko mi jest się wyrobić w godzinach otwarcia :-)

My to zawsze mamy pod górkę, kto to słyszał tyle sklepów w jednym mieście otwierać !!! :):dance3:B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie będę wybierał się do Zabrza godzinę w jedną stronę, plotki, pakowanie zwierzaków, godzinę z powrotem i też jakoś dzień zleci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ozim ... no to mamy podobnie... :rolleyes:

Nie wiem z której strony Ty jeździsz ... ja mam do pokonania obwodnicę Krakowa i cud-miód korkostradę :dance3:

Niemniej jednak WARTO :>

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszane uczucia. Zamówiłem tam butelkę AragaMilk, i salariasa. AragaMilk zamiast deklarowanych na stronie 700 ml ma 473 ml - co mnie nawet nie zdziwiło zbytnio, w Reefshopie miałem kiedyś podobnie przy innym preparacie, najwyraźniej te 700 ml jakoś wszystkim podpadło :spiteful: - zaś salarias od początku nie wyglądał najlepiej, wyglądał jakby miał kłopoty z oddychaniem, nie przyjmował pokarmu, w końcu padł. Napisałem maila informacyjnego do erybki - nie licząc na nic, ale informacyjnie, no i żeby poprawili opis na stronie, bo ktoś bardziej upierdliwy się przyczepi (jak i do braku instrukcji po polsku, co jest zdaje się już karalne) - ale z tego co piszecie, nie spodziewam się odpowiedzi. No i więcej tam raczej nie kupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłają tam zwierzęta kurierem ? Konkretnie chodzi mi o ślimaki . Pisałem maila w tej sprawie i czekam już kilka dni za odpowiedzią .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super sklep duży wybór i bardzo miła obsługa jeżdżę tam osobiście a czasami robię zakupy przez internet bardzo szybka wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nabyłem w tym sklepie swoją pierwszą solniczkę jak również skałę i to co niezbędne.

Właściciel bardzo w porządku , sklepik mały ale za to schludnie i przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w sklepie w Zabrzu i przeżyłem szok. Pewnie z racji, że jeszcze mało w życiu widziałem, ale w stosunku do sklepu w Jaworznie zupełnie inna liga, a darzę ten sklep dużą sympatią. ERybka przede wszystkim nastawiona jest w 100% na morszczyznę. Może trochę było nie porządku, jakby dopiero co towar przywieźli i zostawili prawie na środku sklepu, ale poza tym dech zapiera. Ogromne zbiorniki pełne życia w ekspozycji, pod ścianami akwaria kwarantannowe dla ryb. Sklep internetowy przeglądałem wielokrotnie i ceny jakoś mnie nie zachęcały do odwiedzenia sklepu. I tutaj ogromne zaskoczenie. Wycena akwarium dla mnie w super cenie. Nie będę robił anty reklamy, ale za zaoszczędzone pieniądze w stosunku do ceny w Jaworznie mógłbym przywieźć akwarium z Zabrza taksówką pewnie ze dwa razy. Piasek, który kupiłem powiedział bym normalna cena, pewnie można znaleźć drożej, taniej nie znalazłem :smile: .

Kolejna zaleta to wiedza pracowników i bardzo miła obsługa. Czego nie spytałem to miła odpowiedź i bez ścieminia :smile:

Wątek odnośnie sklepu przeczytałem cały i nie rozumiem czemu mogą mieć negatywne opinie. No, ale zobaczę, czas pokaże bo dla mnie będzie to podstawowy sklep do zaopatrzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mieszkasz w pobliżu / jesteś gotowy dojeżdżać, to OK. Ale spróbuj się z nimi skontaktować :smile:. Mail - absolutnie niemożliwe. Telefon - zwykle niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż Zenku rozumiem Cię doskonale. Ci ludzie co tam sprzedają są w dojrzałym wieku więc pewnie ten kontakt mailowy może stwarzać problemy, chociaż kogoś młodego też tam widziałem.

Nie pozostaje nic jak pisać również opinie negatywne, zapewne te informacje do nich dotrą, a wydaje mi się, że na pewno informacje takie wezmą sobie do serca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, dziwnie... na moje maile zawsze Tomek odpowiadal w przeciagu max 24 h.

Telefony zawsze odbiera, no chyba ze ma ruch w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam kupowałem 2 tyg temu i na kontakt to nie mogę narzekać profesjonalnie załatwione ,Tomek jak dla mnie jest trochę zabiegany ,ile razy próbowałeś dzwonić i jeszcze jedno w jakich godzinach, ja zawsze w godzinach otwarcia sklepu dzwoniłem, ja POLECAM, życie które dotarło rewelacyjna kondycja ,a z Warszawy do Gdyni jechało pkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też to jest dziwne jeszcze nie zdarzyło mi się tam nie dodzwonić, a zakupy robię tam od około roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenon ... maili nie wysyłam więc się nie wypowiadam. Ale jakoś nigdy nie miałem problemu z dodzwonieniem się do Erybki (Zabrze). Czasami trzeba spróbować kilka razy bo zajęte - no ale to jak raz jest zupełnie normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie o to chodzi że zajęte :). Owszem, na podany na stronie numer można się dodzwonić, ale ilekroć to robiłem odbierała jakaś pani, która po pierwsze zadawała pytanie czy jestem "miejscowy" czy w grę będzie wchodzić wysyłka. Nie jestem, więc podawała mi numer kontaktowy na komórkę - której nikt nigdy nie odbierał. Tzn odbierała poczta głosowa. :-).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×