Skocz do zawartości
grzegorz.p

Red Sea-Reef Energy A ,B [complete 2 part formula]

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich i zarazem zwracam sie o pomoc ,czy ktos stosuje ow preparat

http://erybka.pl/product-pol-5413-Red-Sea-Reef-Energy-AB-Complete-2-Part-Formula.html

szczegolnie chodzi mi o dawkowanie-instrukcji po polsku nie ma a angielski raczej kulawo,bylbym wdzieczny za wszelkie info w temacie,pozdrawiam posolonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze kojarzę to w instrukcji i na opakowaniach jest tabelka z dawkowaniem. Chyba specjalnie angielskiego nie trzeba znać żeby rozkminić. Podane dawki na 100l wody w zależności od obsady (miękkie, LPS, SPS i SPS przy zerowych NO3/PO4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Akwarius,dzieki za pomoc :good2: ,domyslam sie iz oba preparaty powinny wyladowac w lodowce?czy raczej tylko szafce?,zapodalem do akwa po 1ml kazdego z nich ,pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj znać czy widzisz jakieś efekty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze efekty widać po 2 tygodniach. Korale pokrywają się śluzem ochronnym, są przez to dużo bardziej wytrzymałe i chętniej wystawiają polipy do polowania. Podobny efekt daje Coral Booster od KZ jednak kompleksowe REEF Energy moim zdaniem wychodzi lepiej. Mam już za sobą kilka butelek i powiem szczerze że przy dłuższym dawkowaniu nawet niektóre kolory się poprawiły, mówię tu o fiolecie i niebieskim - niezależnie od ilości podawanego jodu w różnych formach i od różnych producentów nie mogliśmy osiągnąć satysfakcjonującego nas koloru niebieskiego na acroporach, teraz jesteśmy zadowoleni:)

Ogólnie polecam ten pokarm jako łatwy w stosowaniu i czysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ja jestem od jakiegoś czasu posiadaczem z stajni red sea a,b,c,d,color i ab reef energy ,przedtem stosowałem grotecha abcd+m zobaczymy za jakiś czas na razie efektów brak :crazy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@yoka,wspomniales "kompleksowe reef energy"-jak mam to dokladnie rozumiec?cos tam czytalem w necie na temat programu red sea-czy to jest z tym zwiazane?,wieksza ilosc preparatow?,pozdrawiam grzegorz :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę o Red Sea Care Program możesz poczytac tutaj: http://www.sklep.reefmania.pl/webpage/red-sea-reef-care-program.html

Co prawda jeszcze nie skończyłem i nie przetłumaczyłem wielu elementów ale w oryginale też można się sporo dowiedzieć:)

Reef Energy to kompleksowy pokarm, nie zastąpi co prawda mrożonek ale jest świetny bo nie brudzi wody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło, napiszcie jak efekty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×