Skocz do zawartości
Sushi

Gromkimi brawami powitajmy Grzegorza D. ;))))

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze będzie napewno, ale stare polskie przysłowie pszczół mówi, że .... :)

tak czy siak, czy tu czy tam... wszystkim da się pomóc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Grzegorz

Seb zostaniesz z nami? Myślę że kiedy emocje opadną znowu zostaniemy w 15 może 20 osób na AR a reszta grzecznie wróci na NR.

Zobaczcie że nawet Grzegorz nie bierze udziału w tej farsie.

Mariusz nie do końca w te powroty wierzę. Witam Grzegorza. Ja po 6 miesięcznej pauzie na a-r właśnie wrocilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja mysle o blogu. Mam juz dosyc tego szumu, wsyztsko mi przypomina telewizje i podzial jaki mam w Polsce. PO vs PIS a czesc ludzi jak choragiewka......jestem tu drugi dzien i na razie najwiecej o czym sie dowiedzialem to jaka jest roznica miedzy jednym a drugim forum.

Mimo wszystko sprobuje tu cos zdzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu, zawsze mozesz faktycznie zalozyc blog, forum nie jest obowiazkowe :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko sprobuje tu cos zdzialac.

I o to chodzi.

Cześć Grzechu :)

Ja tam niewiele mogę, ale mam propozycję dla Wszystkich: zostawmy sprawy NR na NR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

tak sobie myśle, że taki jeden temat do bicia piany, wyżalenia sie, pożartowania .... (jak czytałem niektóre posty to sie o mało nie zakrztusiłem, ze śmiechu) byłby ok, a tam powyżej na forum jest bardzo dużo tematów do wykazania sie, do dyskusji na temat, rozwiazywania problemów...

zalogowałem sie tutaj 5 lat temu, zapomniałem o tym, bo dopiero 2 miesiące temu założyłem pierwsze akwarium...byłem na NR ale postanowiłem zostac tutaj, i już bardzo duzo osób tutaj sie przeniosło...myśle że na stałe... powiem szczerze, że czuć tutaj od razu inną (czyt. lepszą) atmosferę.

na NR nawet posty pożegnalne są od razu kasowane...

pozdrawiam wszystkich i WESOŁYCH życzę :yahoo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam czemu kazdy wita Grzegorza, przeciez Grzegorz zawital tutaj juz w 2008 roku, a ze byl wierzacy niepraktykujacy to juz inna bajka :)

Tak czy inaczej welcome back :)

A tak z innej beczki, oby nie bylo tutaj tego co bylo na NR, niektorzy lubia gnoj i sami go kreca :/ Jak juz chca smrodzic to niech lepiej zostana na NR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spsy kocham, jeśli nie przestaniecie łapserdaki jedne wciąż wyciągać tych żali ze na tam to jest tak a tutaj to jest tak to mnie szlag jasny na miejscu trafi i jak Bóg mi świadkiem odpalę własne forum na którym nie będzie podziałów, zamykania wątków, kasowania postów, moderacji niewygodnych wpisów, reklamy, banerów, srerów, marketingu, sretingu, nacisków i wymuszeń, będzie tylko NASZA PASJA!!! Bo tak szczerze to juz mnie to na prawdę męczy, odszedłem z moda na NR bo czułem się zmęczony i to co się działo kłóciło sie z tym co chciałbym żeby się działo, wróciłem tutaj, a tutaj podobna nagonka, bo niby NR jest bleee i fuj... Na prawdę, wkurzę się to odpalę forum, ciekawe czy ta "guma na bucie" jaka się ciągnie z NR na AR będzie miała tyle mocy żeby dotrzec i tam!

Pozdrawiam

seb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) odpalę własne forum (...)

Pozdrawiam

seb

Będzie lepsze bo będzie można narzekać i na AR i na NR ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spsy kocham, jeśli nie przestaniecie łapserdaki jedne wciąż wyciągać tych żali ze na tam to jest tak a tutaj to jest tak to mnie szlag jasny na miejscu trafi i jak Bóg mi świadkiem odpalę własne forum na którym nie będzie podziałów, zamykania wątków, kasowania postów, moderacji niewygodnych wpisów, reklamy, banerów, srerów, marketingu, sretingu, nacisków i wymuszeń, będzie tylko NASZA PASJA!!! Bo tak szczerze to juz mnie to na prawdę męczy, odszedłem z moda na NR bo czułem się zmęczony i to co się działo kłóciło sie z tym co chciałbym żeby się działo, wróciłem tutaj, a tutaj podobna nagonka, bo niby NR jest bleee i fuj... Na prawdę, wkurzę się to odpalę forum, ciekawe czy ta "guma na bucie" jaka się ciągnie z NR na AR będzie miała tyle mocy żeby dotrzec i tam!

Pozdrawiam

seb

seb, seb, seb.......

ty juz nie badz taki wyrywny z tym odpalaniem wlasnego forum ;)

dopiero co wrociles na jasna strone mocy a juz jakis plan nowej rebelii szykujsz ;))))

wycisz sie politycznie i niech moc bedzie z Toba ;)))) i twoimi kielzami bo ciekawy jestem jak tam ta zalana sucha dojrzewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seb mam wrażenie , ze takimi tekstami niepotrzebnie podgrzewasz atmosferę .Było fajnie na tym forum i niech tak zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem nadzieje, że już nikt tematu nie podniesie.

W tym temacie każdy kolejny post podgrzewa atmosfere i prowokuje kolejne, dlatego mój będzie tym ostatnim.

Zapraszam do tematów bardziej akwarystycznych :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×