Skocz do zawartości
Admin

Korale [Warszawa]

Jak oceniasz sklep  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz sklep

    • Zły
      6
    • Średni
      6
    • Dobry
      16
    • Bardzo dobry
      55


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam słów, żeby wyrazić swoje zadowolenie z wizyty w sklepie! Super miła obsługa, rada, gratisy, wszystko perfecto. Małe szczepki tak jak lubię, ceny rozsądne. Będę tam wracał, mimo że mam daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy,

korale zakupiliśmy.

Jesteśmy szczęśliwi,

choć ledwie żywi :).

Na pewno wrócimy,

bo ładne korale lubimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo się zmieniło odkąd brałem pierwsze szczepki od Piotrka jak jeszcze wszystko trzymał w domu - sklep jest teraz olbrzymi a asortyment jeszcze większy.

Pozostało jedno niezmienne - super podejście do klienta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep bardzo dobry. Robiłem już tam kilka razy zakupy i wszystkie były udane. Ceny również są konkurencyjne i zawsze jakiś rabacik albo gratis też jest :good2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem...Czyściutko, miła obsługa, facowa wiedza i jest w czym wybierać. Gorąco polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem przez internet mandaryna wspaniałego i centropyge potteri. Rybcie bardzo dobrze zapakowane w styrobox, grube worki i przykryte jeszcze gazetami (pewnie, żeby im się 12-godzinna podróż nie dłużyła to Pan Andrzej dołożył gazetki do czytania :D). Póki co, na razie oddzielone są przegrodą z siatki ogrodowej od pozostałych ryb, bo to normalnie banda jest i niech się przyzwyczajają do siebie. Kontakt i obsługa super. Na pewno jeszcze będę robić tam zakupy :). Także polecam!

Edytowane przez parman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to ja jeszcze nie skomentowalam korali.pl? :) No to jedziem:
Sklep polozony nie jest w centrum Warszawy, lecz jest bardzo dobry dojazd, zarowno autobusem jak i samochodem. Na minus brak pozadnego parkingu, albo stane w bramie na osiedle albo w drzwiach sklepu. Na szczescie tlumow nie ma wiec zawsze stanelam :) 
Sam sklep jest bardzo schludnie, jasno urzadzonym pomieszczeniem, przestronnym, nieprzytlaczajacym. Przyjemnie jest wejsc i polawirowac miedzy czystymi akwariami i podloga zawsze sucha - nie musze klapciać po kałużach. Zawsze zwracam uwage czy w zbiornikach widac jakiegos trupa. W tym sklepie jak najbardziej nie widac co jest dla mnie bardzo na plus :) Obsluga sklepu pomocna, rozmowna i przyjazna :)

Do niewatpliwego plusa zaliczam trzymanie ryb na kwarantannie (a nie wszystkie sklepy to przestrzegaja).

Asortyment sklepu umiarkowany, ladnie wyeksonowany, maja to co na stronie :)

 

Edytowane przez Mehi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjechałem dziś do sklepu przez pół Warszawy i na zdjęciu strony ryba jest z paskiem po przyjeździe ryba jest bez paska.

Strona wprowadza w błąd.Co prawda do rybki się przekonałem i ją kupiłem bo mi się podobała ale byłem nastawiony na co innego.

Siedziała po ciemku.

 

 

 

Edytowane przez Ben_sage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zaleciałem raz przy okazji jak jechałem potrzebowałem bakterii i mrożonek. Sklep ładny zadbany. Miła obsługa. Byłem w sierpniu i pewnie przez to baniaki były puste. Co do cen chemii i sprzętu. Bardzo konkurencyjne. Zwierzaków nie kupowałem. Pewnie w najbliższym czasie się wybiorę zobaczyć ceny. Nie chce mi się wierzyć żeby ceny były takie jak na stronie. Wtedy by nie sprzedawali nic z zycia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×