Skocz do zawartości
remel

468l remla na zeovicie

Rekomendowane odpowiedzi

Leszek gadaliśmy nie raz przez telefon o moim metisie włącznie z tym że planowałem wymienić w nim ledy.  Problem polega na tym że jak skręciłem lampę to korale po bokach były niedoświetlone dlatego ja jestem zwolennikiem równomiernego rozłożenia ledów na całej długości a nie tak jak wszyscy robią skupione panele.uważam ze rozwiązanie tak jak ma orphek jest lepsze. a przy panelach korale pod palemai dostają niezłą dawkę energii a te z boku juz nie.

tym bardziej że ledy nie mają równomiernego rozkładu światła na 120 stopniach tylko pod soczewką jest znacznie więcej niż po bokach ( chyba że się mylę ale jak zaswiecę diode wzdłuż ściany to to ładnie widać jak snop swiatła się rozkłada).

ja chce mieć teraz taki układ:

2 swietlówka

panel szer 5c i dług 1m ok 100w

2 swietlówki

panel

2 swietlówki

ale nie mam czasu na zabawe i czekam na komputer od ciebie :) na który nie umię się doczekac:)

możemy zrobić jakiś eksperyment jak coś proponujesz

 

P.S jeśli chodzi o widmo to miałem kiedyś diy ledy z białymi zimnymi z binu 1c czyli zły i patyki rosły lepiej niż na PS 8 kanałowym.

Wiem jedno ze jak zrobiłem panel na xml to już nie było tak fajnie wiec cos w xml jest nie hallo

 

Edytowane przez remel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezusie :) tylu Was jest w realu i na forum że dopiero jak się człowiek głęboko zastanowi to kuma kto jest kto :) już wszystko wiem nie musisz nic więcej pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jakas aktualizacja? Troche czasu juz minelo , a zboirnik jak ostatnio widzielismy z zaczatkami na tomto :thumbsup:

Edytowane przez adamswiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic sie nie zmienia poza tym ze korale sie troche parza i sprzedaje szczepki po 40 50 zl.

Niestety nie potrafie wstawic fotki z tapatalka podobno admin wylaczyl t funkcje a nie mam wgranych na zaden serwer

Edytowane przez remel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×