Skocz do zawartości
slawomirdyl

Poszukuję pomocy kolegów ze Śląska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

16 pażdziernika przylatuję do Katowic ok godziny 17, czym z lotniska najłatwiej dostać się do Gliwic ?, a 17 pażdziernika rano muszę być w Gliwicach, może znacie jakiś fajny hotelik w Gliwicach w okolicach ul. Armii Krajowej ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to jest właśnie problem z lotniskiem "w Katowicach", że ono nie jest w Katowicach tylko na zadupiu w Pyrzowicach w lesie i do Katowic jedzie się z niego 20 minut.

Już niejedna osoba miała kłopoty przez to drobne "przejęzyczenie".

Będziesz musiał złapać tam autobus, który wywiezie Cię z lasu do Katowic. I w Katowicach pociąg, lub drugiego busa do Gliwic.

Nie ukrywam, że najlepiej jeśli ktoś by Cię zabrał stamtąd samochodem bo oszczędność czasu jest ogromna. Z hotelami nie doradzę, bo w Gliwicach wiem tylko gdzie jest politechnika i dworzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autobus z pyrzowic do tarnowskich gór (ok 40min ). (nie jedz do katowic!). z tarn. gór masz autobusy na gliwice też tak z 50min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spójrz na mapę. Między pyrzowicami a tarn górami latają miejskie właśnie z tarn g. Trasą przez świerklaniec lub żyglin dostaniesz się do centrum. Tam już przesiadka na gliwice. Przejrzyj rozkłady jazdy - moze mają na internecie. Jadąc przez Katowice to tak jakbyś jechał do rzymu przez tokio. czas przejazdu bezpiecznie wydłużyłem. Z pyrzowic do katowic - centrum nie wierzę że dojedziesz autobusem w 20 min. Potem do gliwic komunikacją miejską - nawet nie wiem ile to mogłoby potrwać. Co do hoteli to wiem ze fajny jest na wylocie z gliwic na pyskowice - leśny czy jakoś tak? natomiast jakbyś nie musiał spać to ..... masz Quins, podobno najlepszy w polsce - tak się reklamują. Tylko możesz tam zostawić wartość db akwarium, ale "rybki" nie złe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Pyrzowic najlepiej samochodem dojedziesz autostradą A1 ( wypożyczalnie na miejscu, albo blisko w okolicy i podstawiają na lotnisko ), można też załapać się przewóz - firma Matuszek, mają busiki. Firma jest z Knurowa ( zaraz obok Gliwic - najlepiej zadzwonić do nich, można się dogadać ).

Co do hotelu to jest centrum Gliwic i hotelików jest kilka w okolicy - zależy na jaki standard liczysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega wyżej ma rację.nie pomyślałem, najlepiej i najszybciej A1 i taryfą - można browarka po drodze walnąć. A co niestać nas?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mogą nie wiedzieć że to skrót Tarnowskich Gór. A gdzie zapraszasz - do parkowej czt pod anioły???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no myslałem że kolega z szeregów przeciętnych akwarystów. skoro kolega ma kasę na wynajęcie auta to po co zadaje pytania? masz pan kasę to masz pan wszystko - nawet hotel - domyślam się że kasa nie gra roli. a hoteli u nas nie brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie widzisz z mej strony agresję? intrygowanie to nie agresja.....tylko prowokacja do dalszej dyskusji. Sam dokładnie to zrobiłeś w temacie e-rybki. Tam nacisnąłeś mi na odcisk że chyba faktycznie udowodnię że to o czym napisałeś realnie stworzę. Więc miej trochę pokory. sam prowokujesz a tu chcesz być aniołkiiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubisz wygodę to polecam Qubusa - będziesz miał blisko na rynek i Amii Krajowej, lub Hotel Diamient lub Diament Plaza, ale najbliżej Amii Krajowej będziesz miał Hotel Centrum Onkologii na Armii Krajowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yarcio

Wielkie dzięki !!!!! właśnie takie informację potrzebuję. Miło że można na Ciebie liczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×