Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak widać serwis Aqua-Reef.pl powrócił :)

Niestety nie jest jeszcze ukończony na 100%, ale można już bez problemu z niego korzystać.

Cała operacja przenosin i "remontu" troche się przedłużyła z uwagi na wynikłe problemy techniczne i mój brak czasu.

Muszę niestety wyjechać na kilka dni i w tym czasie nic się nie zmieni na Aqua-Reef, jak wrócę to zajmę się instalacją m.in. galerii i kilku niespodzianek :) Grafika delikatnie jeszcze ulegnie zmianie.

W tej chwili jak widać niektóre przyciski są jeszcze po angielsku, poza tym kilka innych drobnych niedociągnięć które naprawię zaraz po przyjeździe, mam nadzieję że kilka dni wytrzymacie szanowni użytkownicy :)

Bardzo proszę o zgłaszanie wszelkich błędów w tym temacie, mile widziane także uwagi na temat nowej odsłony, te pozytywne i te mniej pozytywne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomku proszę zmieńcie główny banner bo straszy , kolorki ciemniejsze faktycznie milsze .

Czekam na dalsze zmiany

Pozdrawiam

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie, tylko ta ikonka nowych postów dużo nie różni się od tej bez nowych postów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TOMEK lepiej by się czytało ja wątki by byly od góry do dołu a tak to wszystko jest ok pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przed chwilką wpadłem do domu po podróży.

Dzięki za wszystkie pozytywne opinie :D

Co do głównego bannera to będzie on zmieniony, wrzuciłem taki z uwagi na to że grafiką zajmowałem się na końcu i na szybkiego (tj. w niedzielę o 23, gdzie w poniedziałek o 6 rano wyjeżdżałem), stary banner kompletnie nie pasował do nowych kolorów a ten już bardziej dlatego tymczasowo go wrzuciłem.

Jeżeli chodzi o ikonki postów to sprawa ma się podobnie, ikony zostaną zmienione ba bardziej akwarystyczne i bardziej aqua-reef'owe :)

Wyświetlanie postów/tematów jest ustawione od początku na chronologiczne od góry do dołu, u mnie wyświetlają się prawidłowo, jeżeli u innych jest inaczej to pewnie zależy od indywidualnych ustawień w panelu użytkownika .

Aby zmienić to ustawienie należy kliknąć po zalogowaniu, w górnej belce na "Panel Użytkownika", dalej wejść "Ustawienia" >> "Edycja Opcji: >> zjechać lekko w dół na "Opcje Wyświetlania Tematów" i zmienić "Tryb wyświetlania tematów" na "Liniowy - starsze na początku".

Na wortalu na razie jest goło, ale w ten weekend postaram się dodać kilka nowych funkcji.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×