Skocz do zawartości
Admin

Przerwa w dostępie do forum

Rekomendowane odpowiedzi

... wystąpiła z tzw. nienacka, pod osłoną nocy za co przepraszam :)

Trochę odświeżyłem. Mogą być jeszcze pewne niedociągnięcia, szczególnie jeżeli chodzi o "Ciemny" styl dlatego wszelkie pytania, prośby, uwagi, skargi i zażalenia proszę umieszczać w tym wątku lub na moim PW.

Idę spać, dobranoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieknie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się nie podoba ale się przyzwyczaje, za barfzo nie widzę powodów do zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na nokii n97 kijowo chodzi :( codziennie rano sobie przeglądałem

"kijowo" tzn. jak? Kiedy wybierzesz styl "Mobile" też jest źle?

A mnie się nie podoba ale się przyzwyczaje, za barfzo nie widzę powodów do zmian.

Wszelkie uwagi mile widziane, jeżeli coś konkretnego to postaram się poprawić :wink: .

Jeśli chodzi o braki w ikonach to poproszę o screeny, będzie mi łatwiej zlokalizować problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kijowo w stylu mobile jest bardzo miniaturowo.We wcześniejszym forum wszystko było normalnych rozmiarów teraz około 50% mniejsze (bez zmiany ustawień opery)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem przyzwyczajony do starego,zawsze po zmianach długo nie mogę się przyzwyczaić.Na forum samochodowym tak zmienili wszystko,że aż zrezygnowałem z codziennego czytania. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie widać statusu użytkowników jak wcześniej :(

Hm, których statusów? Własnych? Nad avatarem?

Byłem przyzwyczajony do starego,zawsze po zmianach długo nie mogę się przyzwyczaić.Na forum samochodowym tak zmienili wszystko,że aż zrezygnowałem z codziennego czytania. :(

Mam nadzieje, że nie będzie tak źle i wybierzesz jeden ze schematów kolorów, który będzie odpowiedni.

Starałem się nie robić bardzo drastycznych zmian i trzymać się starej kolorystyki, nieco zmienił się układ, doszło troche nowych funkcji, całość jest też troche większa.

Cały update forum był już koniecznością, przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa, a nie mojego widzimisię.

Też byłem przyzwyczajony do poprzedniego wyglądu :wink: .

Nadal chętnie poczytam i ew. wdrożę konkretne uwagi dotyczące kolorów (tła, czcionek, itd.), umiejscowienia, kształtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dopisać,że do tego też się przyzwyczaję :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×