Skocz do zawartości
loccutus

Mały update dla posiadaczy sterowników aqualed.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno już nie widziałem Loccutus na forum, strona Aqualed padła, facebookowy profil zniknął. Może jest jeszcze jakaś nadzieja na reupload.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu też szukałem kontaktu z Leszkiem... Nawet napisałem do moderatorów w tej sprawie i ...... żaden z moderatorów się nie odezwał....

Taka nasza szara rzeczywistość............ :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbić na chatę :ru:  a tak serio.... to Leszek już nie klepie lamp . Poszedł do "normalnej" pracy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak ludziom posprzedawał ich trochę to fajnie jakby jakąś pomoc po sprzedaży jednak zapewniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro zarzucił temat mógł choć zrobić z tego Open Source ... pewnie by się znalazł nie jeden chętny żeby temat zagłębić ... ale cóż taka nasza przedsiębiorcza rzeczywistość :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebny numer telefonu do Leszka. Kto ma niech  podrzuci bo gdzieś mi umknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie potrzebny . Leszek całkowicie zawiesił temat lamp .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie.

 

To, że zawiesił temat lamp nie zobowiązuje go żeby totalnie Nas olał, tych którzy  mu zapłacili, ja akurat 6000 zł, dwie lampy...

 

Też mnie to grzeje, bo wydawało mi się, że mam jego prywatny numer, ale nie odbiera i nie odpisuje na sms.

 

NIe mógł zrobić oficjalnego info ? Zawieszam działalność, tutaj macie ostatnie wersje softu i basta. A zostawieni zostaliśmy sami sobie z dnia na dzień.

 

Ja mam akurat motyw, że zmieniłem lapa z systemem  win7 na win 10 i z lampą się nie mogę już połaczyć. Mam kupić teraz specjalnie drugiego lapa ze starym WIN 7 żeby lampą zasterować ?

 

Nie ładnie Leszek.

 

JA rozumiem, że finanse, że rodzina... że życie.... ale zapomniałeś o nas - użytkownikach co daliśmy CI na chleb.

 

MA ktoś może ostanią wersję  programu ? Z tego co kojarzę to u mnie był to "NET52".

 

Jak by co wrzucajcie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jednak pokazuje wyższość PS nad Aqualed, gdzie w całym wątku autor i część jego klakierów udowadniała wyższość jednym lamp nad drugimi. Co z tego że może i były lepsze jak lampa PS cały czas może być wysłana do serwisu i mieć wsparcie producenta. 

Szkoda, ale tak najczęściej  kończą garażowe produkcje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż później :)

 

Leszek jak się okazało ma zmieniony numer, dziś przesłał mi program, który działa bez problemu i pod win 10 :)

 

Pobierać i wrzucać na dyski póki jest, jak by co piszcie na priv, mam kopie.

 

http://www.filedropper.com/n50222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dobrzy ludzie .

 

Mam wielką prośbę czy ktoś z Was nie ma może programiku do obsługi lampy dwukanałowej od Leszka ??

 

Ten co działał przez Bluetooth. 

 

MB2 MB4 jakoś tak 

 

Bardzo prosiłbym Was o pomoc bo straciłem oprogramowanie do lampy :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam... może ktoś coś doradzi...

 

mam lampę hybrydową na podzespołach od Leszka led + 4x80W. Ostatnio po powrocie do domu zobaczyłem, że lampa nie świeci. Wyłączyłem ją z prądu, włączyłem ponownie i wydawało się, że wszystko jest ok. Jednak nie kręciły się wentylatory i po chwili lampa chyba z przegrzania się wyłączała. Po kilku próbach wyłączeniach, włączeniach nic się nie zmieniało. Na drugi dzień ponownie włączyłem lampę i od razu zaświeciły się ledy, ale świetlówki już nie. Za to ponownie zaczęły działać wentylatory. Nie mogę się połączyć z lampa ani przez WiFi, ani przewodem. W chwili obecnej na wyświetlaczu na przemian wyświetlają się komunikaty "Brak hosta PC Aqualed Gen Dev", "Loader aktywny" oraz "Flash Error Restart..." Ma ktoś pomysł na rozwiązanie problemu? Nadmienię, że kilka dni temu był taki problem, że na noc nie gasły ledy. Ponownie wgrałem ustawienia ledów i T5 i wszystko chodziło poprawnie przez kilka najbliższych dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dac zwarcie na odpowiednich pinach i wgrać cały fw od nowa.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dac zwarcie na odpowiednich pinach i wgrać cały fw od nowa.

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

 

o pinach gdzieś czytałem więc może bym to ogarnął, ale niestety nie mam żadnego oprogramowania aby wgrać ponownie. Może ktoś jest w stanie podesłać lub podpowiedzieć gdzie szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie idzie znaleźć to można władować ten od PS .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można jakieś dokładniejszy opis? Też mam sterownik od hybrydy i ostatnio coś soft się wiesza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj dokładnie Jaka lampa, ile kanałów, same ledy czy z t5?

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×