Skocz do zawartości
loccutus

Mały update dla posiadaczy sterowników aqualed.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i Panowie, posiadam sterownik f-my aqualed, 4 kanały plus 2xt5, bez wi-fi ale niestety nie mam softu do obsługi lampy z komputera a jak wiadomo, bez tego "ani rusz" - czy ktoś mógłby wspomóc instalką bądź linkiem do niej? Mogę pobrać z dowolnego miejsca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, pobrałem, ale krzyczy mi że setup.exe nie jest prawidłową aplikacją windows :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam windows xp - ściągnąłem cały katalog i zainstalowałem przez drugi plik :) działa - dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym prosić o udostępnienie oprogramowania w wersji 4.2 - ma lampę odkupioną od Waldiego, a ona coś nie chce mi się dogadać z oprogramowaniem w wersji N.5X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ponawiam swoją prośbę, potrzebuję pomocy z tą aplikacją do sterowania lampą. Oprogramowanie w wersji N.5X, po połączeniu z lampą zgłasza mi problem nierozpoznanego urządzenia. Może ktoś z Was miał podobny problem i podpowie mi jak mam go rozwiązać. Załączam zdjęcie komputerka, który jest w lampie.

post-1651-0-52742900-1437572852_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiada ktoś oprogramowanie do AQL-CMP/E SOFT zginela mi plytka z całym oprogramowaniem a wyciagnolem z szafy lampe od Leszka z modulami reeftecha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim systemem odpalasz program?

Próbowałem zarówno pod XP jak i 7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze na innym kablu usb

hmmm....tylko, że ja łączę się przez BT, połączenie jest ustanawiane, ale dostaję informację o nierozpoznanym urządzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

dzwoń do Lecha locctusa on tą lampę robił więc wie najlepiej,mi sie ładnie z laptopem łączyła

na stronie AQUA-LED

a jak nie to dam ci tel do Piotra34 ma tą samą lampkę cały czas świeci ,może coś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest żeby wersja softu lampy była zgodna z wersją aplikacji na kompie.

Jak Leszek nie pomoże ... to podaj mi maila to podeślę Tobie "zestaw startowy" do wgrania softu + oprogramowanie do kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś poratować instrukcją do sterownika led+t5 ? Bo miałem, ale przy porządkach wywaliłem niechcący :( A musze podpiąć wentylator i czujnik temperatury. A przy okazji może ktoś ma aktualny firmware do tego sterownika ? Bo mój mimo wyjść na t5 nie obsługuje ich :( To znaczy wyjścia stale są włączone, niezależnie od tego co robię :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś mi, czy temat sterowników i dokumentacji odszedł w niebyt ? Panowie, zlitujcie się, mam pół pokoju zawalone rozebraną elektroniką :(

Do Leszka udało mi się nawet dodzwonić, ale widocznie wyjazd i święta.... :((((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszek, wrzucił byś ostatnią sprawdzoną wersję aplikacji do sterowania lampy ? Wszystkie linki dawno wygasły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×