Skocz do zawartości
loccutus

Mały update dla posiadaczy sterowników aqualed.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście coś popsułem i żeby było śmieszniej to musi być mała pierdoła ale dobrze zaszyta bo nie mogę dojść powodu. Przepraszam - za falstart a chciałem jeszcze przed sylwestrem dać Wam zabawke :( ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko wazne że że powoli do przodu a zabawka narazie śmiga...usb to szczegół ale kolorki w nocy royal plus UV hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, nie taki znowu szczegół, bo ja inaczej niż przez USB lampy nie mogę podłączyć :). Ale to już inny powód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No! I teraz wszystko ok. Działa jak należy :)! Dzięki, Leszku, za wspaniałą pracę jaką wykonujesz dla morszczaków :D. Wszystkiego  najlepszego w Nowym Roku :)!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie coś nie działa. Cały czas przy próbie pobrania ustawień wywala mi program :(

jak już się połączę i ustawię to przy próbie zapisywania mnie wywala :(

 

ustawiłem sobie ledy i t5 - to świecą mi tylko t5, a ledy ledwie ledwie.

nie mogę ustawić zegara, nie mogę zaktualizować oprogramowania na lampie.

 

generalnie teraz mam mały zgryz... bo nie wiem czy się coś nie porąbie....

 

no w sumie mogę wrócić do poprzedniej wersji....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak rozmawialiśmy przez telefon  - w twojej lampie masz komputer oparty na M1280 a nie na M324 jak pozostali użytkownicy do którego wymagany jest update żeby prawidłowo współpracował z nowym softem - stąd masz problemy z kompatybilnością. Na szczęście były tylko 3 takie lampy. Na "nieszczęście" masz jedną z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Burza w styczniu ? :) czemu nie...

zx5eEdX.jpg

 

Ustawienia nie są jak widzicie skomplikowane, można sobie zdefiniować jak ma być jasno w trakcie burzy (poziom tła) oraz jakimi kolorami ma się błyskać. Jeszcze ciepła instalka jest do pobrania tutaj:

http://aqualed.pl/ftp/NET50_2_17B.rar - uwaga prawie 90MB

Cały pokaz trwa równo 30 minut, burza w głośnikach rozkręca się od lewej do prawej strony. Polecam słuchawki lub dobre audio. No i czekam na uwagi co zmienić/poprawić :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze od kilku dni aplikacja mi sie nie uruchamia. Probowalem rozne wersje i zawsze to samo.

Jakas podpowiedz?

 

Dodam ze pojawia sie w "Procesach" (ale nie w "Aplikacjach") menadzera zadan Windows 7 64bit.

 

Edytowane przez Tester

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a próbowałeś usunąć i zainstalować od zera? Kiedyś tak miałem na swoim w7 i pomogło.... Generalnie dobija mnie samego sposób działania instalatora pakietu VisualStudio - jakby nie można było gdzieś normalnie aplikacji instalować tylko gdzieś po kątach upycha,.... no ale niestety innego nie mam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko w takim razie powiedzieć o co chodzi no ale jeśli różne wersje nie chodzą to może być jakiś problem z frameworkiem - tak myśle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszłoby ale trzeba by wrzucić firmware 2.17 - jaki masz komputerek w lampie ? (fota)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszku, poradz cos prosze..

 

Framework zainstalowany na nowo, rejestr wyczyszczony ze starych zapisow, probowalem wszystkie stare wersje - wynik ten sam. Na sekunde klepsydra zamieli. W procesach pojawia sie Net_50 ale programu ani widu ani slychu.

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojęcia nie mam co mogło ci się w kompie stać. U mnie wygląda to tak:

ElcCCyB.jpg

i jak widzisz jest w procesach odpalone. Może spróbuj pominąć manifest przy odpalaniu - musiałbyś odnaleźć u siebie folder instalacyjny - u mnie siedzi pod takim długim linkiem, i bezpośrednio stamtąd plik exe odpalić.

C:\Users\Aqualed\AppData\Local\Apps\2.0\BMXHM5OW.56V\YGLK7752.361\net_..tion_0000000000000000_0005.0000_ab740a7ab6e1fe79

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×